May 17May 17 Author mrtvi Juventus, malo pre gledam livescore, vidim Vlah izjednačio na 1:1, kao jbg, to je to od Rome...sad palim livescore 0:2 šta se tu desilo...
May 17May 17 Gasperini car, Manćini junak Rima sa dva gola. Zadnje kolo kod prežaljene Verone, imaju LŠ na tacni .
May 17May 17 Author Mnogo grdna ova sezona. Nemam utisak da je Roma bila bolja od Juventusa, igraju toplo-hladno i jedni i drugi, ali eto, Spaleti ispalio ćorak kad je bilo najbitnije. Milan je gurao dosta dobru kampanju do poslednjih 6-7 kola kada je usledio raspad epskih razmera kakav ne pamtim u Seriji A od, pa od prošlog Milanovog raspada kad Pioli dva zimska meseca gubio utakmice sa prosečnih 0:3.Napoli isto promeljivo, ali su bolji tim i bolji trener, pa se ipak to privelo kraju.Kad se na sve dodaju i rezultati u Evropi, čini mi se najgora kalčo sezona u poslednjih 10 godina.edit: i da, moram da konstatujem da Atalanta bez Gasprinija nažalost nije više veliki tim. Edited May 17May 17 by goofs
May 17May 17 Рома је умало испустила сезону оног тренутка када је прокоцкала 3-1 против Јувентуса. Од тада се они буде из коме и добијају све редом, а Рома не може месецима да се састави. Искрено, надао сам се киксу Милана данас, али ово је слађа варијанта свакако. Јувентусу је карма наплатила силно сеирење над Фиорентином, невероватно ми је да су им они од свих клубова забили ексер у ковчег.Интер је толико бољи кадровски од свих осталих да питање првака није било упитно ни у једном моменту. Сви остали су у било ком моменту једноставно две повреде далеко од расула.
May 17May 17 Author Da da, karma. Pri tom je ovo najgora Fiorentina unazad 6-7 godina, pola sezone se bore za opstanak.
May 17May 17 13 minutes ago, goofs said:Mnogo grdna ova sezona. Nemam utisak da je Roma bila bolja od Juventusa, igraju toplo-hladno i jedni i drugi, ali eto, Spaleti ispalio ćorak kad je bilo najbitnije. Milan je gurao dosta dobru kampanju do poslednjih 6-7 kola kada je usledio raspad epskih razmera kakav ne pamtim u Seriji A od, pa od prošlog Milanovog raspada kad Pioli dva zimska meseca gubio utakmice sa prosečnih 0:3.Napoli isto promeljivo, ali su bolji tim i bolji trener, pa se ipak to privelo kraju.Kad se na sve dodaju i rezultati u Evropi, čini mi se najgora kalčo sezona u poslednjih 10 godina.edit: i da, moram da konstatujem da Atalanta bez Gasprinija nažalost nije više veliki tim.Roma i Juve su oscilirali od treće do sedme pozicije, s tim što bih rekao da je Romina prednost bio trener koji je imao celo prošlo leto da ukomponuje tim, a Spaleti je došao "tek" u novembru posle otkaza Tudoru. Gaspereniji je za nekoliko povreda bio dalje od bolje pozcije i sigurnijeg završetka lige. Non stop je tumbao pvrih 11. Nadam se da Malen ima otkupnu klauzulu iz BVB posle pozajmice pošto se pokazao kao game changer™ sa 13 golova za polu sezonu.
May 17May 17 Inter pustio Veronu da izjednaci, ono se ni u Itebeju ne vidjaOd procenta sto ce dobiti od palih tiketa ce dovesti 2-3 igraca na leto Edited May 17May 17 by Ratamahatta
May 17May 17 Napoli je kadrovski i bolji od Intera, ali su ih povrede toliko upropastile + sto Conte uzima danak svojim neprilagodjavanjem situaciji. Od treceg do sestog mesta su sve ekipe tanje, pa i njihov raspored zavisi od situacije sa igrama u Evropi, povredama ili kiksevima. Como je jedini napravio iskorak i voleo bih da ih vidim u LS, ali tesko. Dobro je da se Firenca spasila. Nadam se da ce i Lecce. Ostalo je abitno.
May 17May 17 Stulic usao pred kraj i doneo pobedu Leceu za opstanak, imaju kuci Djenovu u zadnjem kolu. Zapostavljen cele polusezone,igrao na kasicicu a skor od 4 gola, svaka cast majstore Puna tribina gostujuca u Sasuolu, slavi se kralj juga
May 22May 22 Author Izgleda da Sari preuzima Atalantu sledeće sezone. Zanimljivo, svidja mi se odabir
Create an account or sign in to comment