Jump to content
IGNORED

Serie A 2023/2024


goofs

Recommended Posts

Lud završetak meča u Đenovi.

 

U zaustavnom vremenu Menjon dobija nesmotren, direktan crveni karton, posle pomalo glupog izletanja, u trenutku kada je Milan već izvršio svih pet izmena. Na gol staje jedan jedini Olivier Žiru (ima li nešto što taj čovek ne može).

 

U posledičnom slobodnjaku Đenova pogađa prečku, zatim imaju korner tokom kojeg njihov golman uleće u šesnaesterac i posle par odbitaka pravi faul za drugi žuti. Đenova na sreću ima još izmena u protokolu pa ubacuje rezervnog golmana. Prave još jedan poslednji puš za izjednačenje, ali Žiru bravurama dostojnih jednog Tafarela čuva gol.

 

https://dubz.co/c/d9812b

 

Suludo.

  • +1 3
Link to comment

Dobar meč iako je veći deo bilo 0:0. Gilardino vodi Djenovu, kao dodatni “začin” sinoćnom duelu. 

Gledao sam kako su nadojili Romu, 2:2 sa Napolijem i minimalna pobeda nad Laciom u prvom kolu. Mada im znam samo 3,4 igrača, deluju kao tvrd orah za favorite, a u mečevima sa slabijim ekipama epski prosipaju bodove. 
 


 

Link to comment

Lacio - Atalanta prštalo za sve pare, Atalanta stigla zaostatak od dva gola da bi ga Vesino zabio 5 min pre kraja, uz to dobio i žutu kartu zbog skidanja dresa. Minut kasnije je i Sari dobio crveni, lol

 

Podjednako ludilo bilo i na Maradoni, Fiore potukla pošteno Napolija, moglo je i 5:1 da bude, doduše moglo je i 3:3.

 

Jose iskalio sav bes ovog sveta na Kaljariju, a Dibala se opet povredio :/ Lukaku dva gola.

 

Generalno ludo kolo u Italiji, timovi koji igraju Evropu su prinudjeni na rotacije i to se primećuje. 
Nakon pauze ide Milan-Juventus.

Link to comment

Napoli sad već tradicionalna kući gubi od Fiorentina, ta firoentina je u prošlosti bila kao Robin Hud, krade od bogatih a daje sirotinji. Znali su uzeti bodove i Interu na Meaci, jako zajebana ekipa. Djeluje mi da su ove sezone jako pametno investirali novac. Nico ode na zimu, vjerovatno, očekujem ga u PL.

  • +1 1
Link to comment
On 8. 10. 2023. at 8:43, John Coltrane said:

Dobar meč iako je veći deo bilo 0:0. Gilardino vodi Djenovu, kao dodatni “začin” sinoćnom duelu. 

Gledao sam kako su nadojili Romu, 2:2 sa Napolijem i minimalna pobeda nad Laciom u prvom kolu. Mada im znam samo 3,4 igrača, deluju kao tvrd orah za favorite, a u mečevima sa slabijim ekipama epski prosipaju bodove. 

 

Gudmunsen je odličan igrač za Seriju A, sve im se oko njega vrti (mada Đenova ume tako da izbaci one-season-wonder igrače koji posle nestanu). Ne bi me čudilo da na leto ode u neki veći klub, a recimo Atalanta ili Sasuolo bi mu bili bombona.

Link to comment
On 7. 10. 2023. at 17:05, goofs said:

Lud završetak meča u Đenovi.

 

U zaustavnom vremenu Menjon dobija nesmotren, direktan crveni karton, posle pomalo glupog izletanja, u trenutku kada je Milan već izvršio svih pet izmena. Na gol staje jedan jedini Olivier Žiru (ima li nešto što taj čovek ne može).

 

U posledičnom slobodnjaku Đenova pogađa prečku, zatim imaju korner tokom kojeg njihov golman uleće u šesnaesterac i posle par odbitaka pravi faul za drugi žuti. Đenova na sreću ima još izmena u protokolu pa ubacuje rezervnog golmana. Prave još jedan poslednji puš za izjednačenje, ali Žiru bravurama dostojnih jednog Tafarela čuva gol.

 

https://dubz.co/c/d9812b

 

Suludo.

Na zalost, inace dobar, mec je odlucen tako sto je Pulisic rukom umirio loptu i dao gol. Sramotno prikazivanje dva ugla po pet puta iz kojih se zaista ne moze videti igranje rukom, a samo jedno prikazivanje ugla iz kog je ocigledno da je ruka upotrebljena da se primiri lopta koja bi se od grudi ili ramena odbila predaleko ... 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, goofs said:

 

Gudmunsen je odličan igrač za Seriju A, sve im se oko njega vrti (mada Đenova ume tako da izbaci one-season-wonder igrače koji posle nestanu). Ne bi me čudilo da na leto ode u neki veći klub, a recimo Atalanta ili Sasuolo bi mu bili bombona.

Uh, voleo bih. Ali, mislim da ce otici negde za vece pare. Sjajan igrac,

Link to comment
2 hours ago, mrdja said:

Na zalost, inace dobar, mec je odlucen tako sto je Pulisic rukom umirio loptu i dao gol. Sramotno prikazivanje dva ugla po pet puta iz kojih se zaista ne moze videti igranje rukom, a samo jedno prikazivanje ugla iz kog je ocigledno da je ruka upotrebljena da se primiri lopta koja bi se od grudi ili ramena odbila predaleko ... 

 

 

Jeziva odluka VAR-a, tek danas videh. Ni glavni se nije proslavio, jer je trebalo da ga zovu iz sobe za Menjonov crveni, pre toga ni faul nije duvao. 

Link to comment

Nikad dosadno u Italiji, Napoli i Fiorentina su otkazali ucesce u Superkupu Italije, koji se od ove sezone igra po novom formatu - 4 ekipe, u velelepnoj Saudijskoj Arabiji, kolevci danasnjeg fudbala :dry: Milan i Atalanta su prisvojili ucesce umesto njih, uz Inter i Lacio koji su se regularno kvalifikovali.

 

Ne zna se o razlozima odustajanja, bilo bi kul da je ovo odgovor na geopoliticku situaciju kod Arapa, ali bojim se samo da im se ne cima toliko, a kinta verovatno nije neka.

  • Haha 1
Link to comment

Braća Inzagi opet haraju ligom, Pipo preuzima Salernitanu. 

 

Tim je predordeđen za ispadanje iz lige, ne verujem da će Pipo išta tu moći da uradi, no da vidimo.

 

edit: kad smo već kod bivših vedeta, Andrea Pirlo je letos preuzeo Sampdorio. Trenutno su 17. u Seriji B sa jednom pobedom iz devet utakmica. Pa jbt.

Edited by goofs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...