Jump to content
IGNORED

Serie A 2023/2024


goofs

Recommended Posts

11 minutes ago, Godfrey said:

Za Milan upravo debituje Jan Karlo Simić.

Štoper, 18 godina, rodjen u Nemačkoj, nastupa za naše mladje selekcije.

Može biti paklen igrač.

Mali dao gol haha

Bravo mali

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Simić je odlično igrao letos u pripremnim utakmicama, pokazivao je zavidan nivo smirenosti za klinca njegovih godina. I tad je dao jedan gol.

 

Nadao sam se da će ga i ranije upotrebiti, s obzirom na bušnu odbranu Milana i epidemiju povreda, ali avaj, Pioli je zatucsn i radije bi da mu igra vanbračni sin Rade Krunić.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, MiddleClass said:

Vrh! :)

 

desni bek, stoper?

 

Štoper.

Hajde, neću da zvučim kao neki menadžer, ali ozbiljaaaan prospekt.

Upao sam na temu malo kasnije (jer je bio na klupi, pa ušao umesto povredjenog Pobege), i jeste ovaj gol na debiju čudo, jer...štoper, ali dosta dobar ofanzivno, ima osećaj pri postavaljanju gde da ide, tako je ovaj gol došao ne direktno iz prekida već čitanja igre...medjutim primarno je da u defanzvi radi svoj posao i da tu napreduje..

Samo da nastavi da dobija šansu, i samo da igra, i sve će doći na svoje.

Ovaj gol je svakako boost, ali samo da ga Milan istrpi, jer je ipak dete.

Rano je pričati, ali veoma inteligentan fudbalski, zato je dobar i u ofanzivi, čita napadače odlično..mene najviše podseća na Kanavara, ali sa boljim predispozicijama.

Sad, da li će biti top defanzivac, ili biti u Monzi za 3 godine...ko zna, ali i tek kako vredi istrpeti takvog dečaka. 

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment

Zivot pise drame:

 

Alegri poceo danas sa nekim Turcinom klincem od 18 godina umesto Vlahovica koga je ostavio na klupi, i Turcin dao lep gol. Krenuli dezurni pljuvaci po medijima da salju Vlahovica u penziju, pretpostavljam uglavnom neka deca iz Hrvatske. Trt, Frusinone izjednaci, udje Vlahovic umesto Turcina, i resi mec golcinom glavom.

  • +1 1
Link to comment

Milanova maskota je đavolčić. Šteta bila i za još jednu šansu Luke juče pre izjednačenja kad je izbio sam protiv golmana i za malo promašio. Mada kako je krenuo bilo bi previše sad tražiti 2 gola odjednom... Dušanu je isto poništen drugi zbog malog ofsajda. Leteo je po terenu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...