Jump to content
IGNORED

Serie A 2023/2024


goofs

Recommended Posts

14 hours ago, John Coltrane said:

U Firenci Somer boksuje loptu i boksuje glavu Nzole. Sudiju zovu iz VAR sobe, on okrečio, ali Niko Gonzales šutnuo kao Vidić protiv Slovenije. 
Golman je prvi stigao do lopte ali je u nastavku nokautirao protivnika - jel to dovoljno za penal? (na PL temi bi gorelo)

Nikad mi neće biti jasno ovo poskakivanje prije šutiranja penala, sve više promašaja uz mlitave udarce. To je onaj nesretni Žoržinjo patentirao, kao da sakrije namjeru da ga ne mogu pročitati po položaju tijela prilikom pripreme za izvođenje šuta.

Link to comment

Čist penal imho, jeste krznuo loptu prvo, jeste da nije bilo namere, ali nokautirao je čoveka pesnajom u glavu. Nisu svi penali namerni prekršaji.

  • +1 1
Link to comment

Inter ne časi časatm, navodno je već dogovoren Mehdi Taremi za sledeću sezonu, cenim na poziciji Arnautovića. Takođe, dogovorili su i Zielinskog kome ističe ugovor, a kojeg je ADL u znak sujete izbacio iz liste igrača za ligu šampiona. Nikad dosadno podno Napulja.

 

Sve više se priča da Milan dogovara Kontea za narednu sezonu, plaćam dobre pare da vidim snimak iz svlačionice njega i Zlatana nakon neplaniranog poraza jedne kišne noći u Ređo Emiliji.

  • Haha 1
Link to comment

Milan pobegao s lopate moćnom Frozinoneu, Jovara dao pobednički gol. Ja volim i cenim Žirua, ali mislim da Jović bolje igra u poslednje vreme, ako se ovo što Milan radi na terenu uopšte može nazvati igrom.

Link to comment

Јовићу је сваки гол мање више исти, увек из казненог угура неки одбитак, снађе се, има страшан осећај тај нападачки, предаторски што би се рекло. Тренутно делује да је и физички и ментално ‘на месту’, можда и врати каријеру на прави пут, и даље му је тек 26.

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

Navijam za Juve, ali fudbalski gledano - steta sto Inter nije dao onaj gol, jer ce mozda i najbolji pas koji sam ja ikada video pasti u zaborav

Link to comment

kakva reakcija Vlahovića, ko rezervni špic Surdulice :D

 

oslobodila su se govna pritiska, trebali smo do sada dati barem jedan

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...