Jump to content
IGNORED

Serie A 2023/2024


goofs

Recommended Posts

Samardžić dao strašan gol, Kjaer i dalje poručuje pola tepsije sa sirom. Neverovatno mi da momak još uvek životari u Udinezeu.

 

Jović je dao gol sa, brat bratu, 19cm udaljenosti od gol crte. 

Link to comment
16 hours ago, goofs said:

Samardžić dao strašan gol, Kjaer i dalje poručuje pola tepsije sa sirom. Neverovatno mi da momak još uvek životari u Udinezeu.

 

Jović je dao gol sa, brat bratu, 19cm udaljenosti od gol crte. 


Sad gledam gol, odlična anticipacija i lukava reakcija - da je išao nogom bio bi faul na Okojeu. Ipak je bio na petrecu u momentu šuta Žirua. 

Link to comment

Sad i bez sumnje, nismo imali svetsku zvezdu kao Vlahovica jos od Vidica, a ako pricamo o napadacima od Mijatovica i Panceva. 

Link to comment
On 21. 1. 2024. at 0:16, goofs said:

Jović je dao gol sa, brat bratu, 19cm udaljenosti od gol crte. 

vlahovic isto. bukvalno usrao gol saigracu

Link to comment
24 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

vlahovic isto. bukvalno usrao gol saigracu

Ko je igrao fudbal zna da nije "usrao" gol - igrac samo donekle moze periferno da vidi, a mi gledamo na tv-u i kazemo da je "usrao" gol, a ustvari to je delic sekunde gde on nije mogao da zna da li ce neki protivnik da izleti iza ledja ili podmetne nogu i spasi gol. Nijedan trener u svlacionici ga nece kritikovati zbog ovoga, vec samo pohvaliti za to sto je "gladan" golova.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, JohnnyD said:

Sad i bez sumnje, nismo imali svetsku zvezdu kao Vlahovica jos od Vidica, a ako pricamo o napadacima od Mijatovica i Panceva. 

 

Neka on nesto bitno osvoji pa da ga onda kujemo u zvezde

Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

Ko je igrao fudbal zna da nije "usrao" gol - igrac samo donekle moze periferno da vidi, a mi gledamo na tv-u i kazemo da je "usrao" gol, a ustvari to je delic sekunde gde on nije mogao da zna da li ce neki protivnik da izleti iza ledja ili podmetne nogu i spasi gol. Nijedan trener u svlacionici ga nece kritikovati zbog ovoga, vec samo pohvaliti za to sto je "gladan" golova.


Објективно у овој ситуацији лопта је увелико улазила у гол (вероватно 2/3 била у голу) и потпуно непотребно је додатно угурао Влаховић али као што кажеш нападач треба да буде гладан голова, да има тај менталитет да му никада није доста, тако да верујем да се ни Мекени није љутио а камоли Алегри.

 

Реално у временима у којима код голмана није толико битно како бране већ како играју ногом а код нападача како играју пресинг а не колико голова постижу, освежење је видети некога с тим Инзагијевским инстиктом да види само гол и ништа друго.

Link to comment
4 hours ago, JohnnyD said:

Ko je igrao fudbal zna da nije "usrao" gol - igrac samo donekle moze periferno da vidi, a mi gledamo na tv-u i kazemo da je "usrao" gol, a ustvari to je delic sekunde gde on nije mogao da zna da li ce neki protivnik da izleti iza ledja ili podmetne nogu i spasi gol. Nijedan trener u svlacionici ga nece kritikovati zbog ovoga, vec samo pohvaliti za to sto je "gladan" golova.

 

Takvi golovi se često poništavaju zbog ofsajda, doduše sinoć je Vlahović bio daleko od istog.

 

Ne bih baš rekao da špic takve klase nije svestan svog "okruženja" pošto je bio sam ko duh u petercu kad je Mekeni pogodio loptu glavom koja je prošla pored ruke golmana.

 

Link to comment

U Firenci Somer boksuje loptu i boksuje glavu Nzole. Sudiju zovu iz VAR sobe, on okrečio, ali Niko Gonzales šutnuo kao Vidić protiv Slovenije. 
Golman je prvi stigao do lopte ali je u nastavku nokautirao protivnika - jel to dovoljno za penal? (na PL temi bi gorelo)

  • +1 1
Link to comment

U principu to se u Italiji svira kao penal, ti kontakti (posebno grubi) i nakon šuta/oslobađanja lopte. Od uvođenja VARa žabari su postali premekani, i sitne gluposti se sviraju kao penali. S tim što je ove sezone osetno lošije suđenje nego prošlih, pa nije isključeno da je samo zajeb (nisam video, ne mogu da nađem snimak).

Link to comment

 

 

vidi se ovde. nako. vise od penala manje od ubistva sa predumisljajem. negde izmedju.

odlican ubod ovaj samer.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...