Jump to content
IGNORED

3 Body Problem (2024– )


igoraki

Recommended Posts

  • 2 months later...

u prvu epizodu su zbudzili ono sto kod kineza ide trinaest epizoda, ko nije gledao kineze mozda mu se i svidi....

 

da ne pominjem produkciju, neuporedivo

Edited by Čutura
Link to comment

Odgledao 3 prve  i neću više. Ovakav fletlajn i uninvolving osećaj u svakom segmentu  serije nisam nikada osetio.  

Edited by pariah
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Nije loša prva epizoda, iako je malo skraćeno u odnosu na knjigu. Tako mi se čini. 

 

Ne samo da je skraćeno nego je i dozlaboga istumbano, otprilike tri originalna lika su u priči, ostalo je slobodna interpretacija. No ajd, ok mi deluje za sada, ženska polovina/nečitalac je zaintrigirana, sutra teramo drugu.

 

Na prelet videh da se poslednja epizoda zove Wallfacer, ne sviđa mi se to, to je pojam iz druge knjige.

Link to comment

pa to, dosta je pitko i plitko iako se drzi donekle verno materijalu - dosta su skratili i spakovali celu prvu knjigu u sezonu i spremili drugu sezonu... ima nekih gluposti ali generalno je ok - sta ces mora da bude crnjac/latina/kineskinja/englezi

Ali obzirom da su pisali cock merchants sreca pa je zavrsena trilogija da ne moraju sami da pisu ista... 

Link to comment

Ufffff...

 

U prvih 5 minuta odmah da nam se stavi do znanja: communism baaad ! democracy gooood ! Nemoj da se neko zajebo, jedini dobar Kinez je pro-zapadni Kinez :isuse:

 

Knjige nisam čitao...kinesku seriju odgledao, nije me oduševila iako je milijardu puta pametnija od ovog Cock Merchants sranja, tamo barem fizičari izgledaju i ponašaju se kao fizičari, radnja ide brzinom puža, ali ima nekog smisla...

 

E da...i Elza Gonzalez je šećer, ali i jedna od najgorih glumica koje sam gledao u blockbuster seriji :fantom:

 

Bataljujem posle 1,5 epizode... 

Link to comment
4 minutes ago, warp said:

Ufffff...

 

U prvih 5 minuta odmah da nam se stavi do znanja: communism baaad ! democracy gooood ! Nemoj da se neko zajebo, jedini dobar Kinez je pro-zapadni Kinez :isuse:


Kako si ovo zaključio? Prvih 5 minuta su bazirana na stvarnim dogadjajima, kineska kulturološka revolucija i baš je obrnuto, sve pro-zapadno je loše.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:


Kako si ovo zaključio? Prvih 5 minuta su bazirana na stvarnim dogadjajima, kineska kulturološka revolucija i baš je obrnuto, sve pro-zapadno je loše.

Pa upravo odluka scenarista da serija startuje događajem iz kineske kulturne revolucije govori o tome...gaženje profesora fizike cokulama do smrti je namerno emotivno angažovan momenat da ne bi Zapadna mladež pomislila da ima nešto kul u tom komunizmu.. ako smo već toliko hrabri da snimamo seriju baziranu na knjizi kineskog sf autora :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Ali tako startuje i prva knjiga...

Ok, nisam čitao knjige kažem...kineska serija startuje drugačije :fantom:

 

Spoiler

Da li i u knjizi u sred kineske vukojevine 1977-me dolazi ovaj Evans u fizičkom obliku antičkog boga da  spasi retke vrste ptica ? ili je to kreativni doprinos CM-sa ? 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, warp said:

Ok, nisam čitao knjige kažem...kineska serija startuje drugačije :fantom:

 

  Hide contents

Da li i u knjizi u sred kineske vukojevine 1977-me dolazi ovaj Evans u fizičkom obliku antičkog boga da  spasi retke vrste ptica ? ili je to kreativni doprinos CM-sa ? 

 

 

Ne bih ti znao reci, ja sam tu bas kod vukojebine i stao sa citanjem. Mada ja nisam merilo, dobar deo knjiga mi dosadi. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...