Jump to content
IGNORED

French Rock


Bojan

Recommended Posts

5 hours ago, dragance said:


nemoj više tog ubicu stavljati ovde, molim te.

 

 

Ja pojma nisam imao. Cekaj, to bila cerka Zan Luj Trentinjana i prosao sa 4 godine zatvora?¿ 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ja pojma nisam imao. Cekaj, to bila cerka Zan Luj Trentinjana i prosao sa 4 godine zatvora?¿ 

I njegova bivša žena Kriština Radi je izvršila samoubistvo. On je bio prisutan u kući, ali tužilaštvo nije našlo dovoljno dokaza da podigne optužnicu.

  • +1 1
Link to comment

Nemam pojma skoro nista o fransuskoj muzici koja nije elektronika, i naravno AIR koji su neverovatan spoj necega sto se zove songwriting i elektronike. Ali volim da slusam The Dø. Pogogtovo intimne live nastupe kao ovaj.

 

Devojka je Finkinja i peva na engleskom, ali je rodjena u Parizu. Valjda moze da upadne na topik

 

 

  • +1 1
Link to comment

Melody's Echo Chamber

 

Prvi album malo remek delo, nažalost nije lokal patriota jer većinu pesama peva na engleskom.

 

 

Halo Maud

 

Malo veći nivo patriotizma i vrlo dobar prvi album.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ne znam nista o ovom bendu, uhvatih kao deo necijeg gostovanja na radiju i redovno zaboravljam da nadjem neki album. Mnogo mi je dobra stvar, cak mi ni neomiljeni francuski jezik ne smeta, vec zvuci skroz prikladno.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...