Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2023/2024


Recommended Posts

Ja u pripremi za ovo kolo bio vredan pa sklonio Gordona i Tripijea na klupu jer im u goste dolazi Man City kom je vreme da se probudi iz zimskog sna.

 

Ali pošto će kolo trajati dve nedelje, od danas 12. 1. pa do ponedeljka 22. 1., imam neki osećaj da će ova dvojica zajedno upisati jedno pet G/A, samo da bi ih gledao na klupi tih deset dana i očajavao, razmišljao za kog od startera postoji šansa da će odmoriti...

Link to comment
23 hours ago, Midgeta said:

 

Ajao,sad tek vidim da sam toliko upečatljiva da sam izdvojena iako nisam član adasevic klana, kakav kompliment:blush:


Sad treba da oplodiš i ti ovaj naš fantazi pa ubaciš širu rodbinu, da opravdaš ukazanu čast. Ili još bolje da napraviš par klon timova pa koji najbolje prodje :sleep:

  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, ducca said:


Sad treba da oplodiš i ti ovaj naš fantazi pa ubaciš širu rodbinu, da opravdaš ukazanu čast. Ili još bolje da napraviš par klon timova pa koji najbolje prodje :sleep:

 

Vidiš mogla bi, mada moja familija nume u fantazi ko ni ja, ali mogu da krene jer kako kazu practice makes perfect :happy:

 

Ili da se udam u klan adasevic i izgubim na upecatljivosti, ali dobijem na rezultatima :fantom:

Link to comment
20 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja u pripremi za ovo kolo bio vredan pa sklonio Gordona i Tripijea na klupu jer im u goste dolazi Man City kom je vreme da se probudi iz zimskog sna.

 

Ali pošto će kolo trajati dve nedelje, od danas 12. 1. pa do ponedeljka 22. 1., imam neki osećaj da će ova dvojica zajedno upisati jedno pet G/A, samo da bi ih gledao na klupi tih deset dana i očajavao, razmišljao za kog od startera postoji šansa da će odmoriti...

 

Krenulo je sa Gordonom, čeka se Trippier... 

Link to comment
7 hours ago, Midgeta said:

 

 

 

Ili da se udam u klan adasevic i izgubim na upecatljivosti, ali dobijem na rezultatima :fantom:

Učlani se u KUD Adašević :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, ubibobi said:

Učlani se u KUD Adašević :fantom:

 

@Midgeta, kakvi su ti folklorni skilovi? Zajebi nutritional composition of avocado seeds, pre ćeš naći posao kod ovih

 

U stvari ne biva, prematora si za njih, primili bi te samo rekreativno :lolol:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

@Midgeta, kakvi su ti folklorni skilovi? Zajebi nutritional composition of avocado seeds, pre ćeš naći posao kod ovih

 

U stvari ne biva, prematora si za njih, primili bi te samo rekreativno :lolol:

 

 

Nikakvi, a sad vidim i da sam prematora da ih razvijam, age is just a number my ass:cry::lolol:

 

Ovo je jace nego kad je keva donela neke kreme i meni dala anti-ageing da, citiram: "mazem preventivno" :rolf:

Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Бар је испратио погледом преостале голове..

 

Učestvovao je u svih pet golova, kad su se proslavljali 

Link to comment
On 20. 1. 2024. at 15:01, Dziber said:

 

Screenshot-20240120-144706-X.jpg

 

 


:violina:
FPL ove sezone sažeto u jednu rečenicu.

 

IMG_3950.jpeg

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...