Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2023/2024


Recommended Posts

И прошле се десила слична ствар кад Марчу из Брајтона нису признали гол па се после испоставило да га је дао али је било касно за фантази.

 

Оштећен сам оба пута па случајно знам :sulk2:

Link to comment

pitanja svih pitanja:

 

- da li prodati Sona ili cekati jos (mislio sam da cekam kraj vecerasnje utakmice J. Koreje, ali bice napeto, pocinje u 17h a rok je do 19h)?

- da li vracati Halanda?

Link to comment

Halanda ja planiram za sledeće kolo. Da, večeras verovatno ulazi sa klupe i to je uvek šansa za bodove, ali sam prelomio ka KDB-u ovaj put.

 

Ako Sona do sada nisi prodao, ne postoji razlog da ga prodaješ, a uskoro se vraća.

  • +1 1
Link to comment
On 30. 1. 2024. at 16:15, pantelia said:

pitanja svih pitanja:

 

- da li prodati Sona ili cekati jos (mislio sam da cekam kraj vecerasnje utakmice J. Koreje, ali bice napeto, pocinje u 17h a rok je do 19h)?

- da li vracati Halanda?

 

Ja Sona i Salaha planirao da vratim polovinom februara uz pomoć WC, mada ne znam kakva je povreda Salaha. Sa druge strane taj neki premium asset je i KDB pa sam njega pazario u medjuvremenu. Halanda, bar za sada, ne planiram da vratim. Evo sad ide i priča da je neazdovojlan i da ga traži Real, Pep je to odmah demantovao, ali gde ima vatre....Julian Alvarez je daleko jeftiniji a imaju isto bodova. Ili sam besan što me Haland "prodao" na Draftu :dry:

 

Pitanje svih pitanja je da li Solankeu dati (C) kući vs NF ili Gordonu kući vs Luton?

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:

Pitanje svih pitanja je da li Solankeu dati (C) kući vs NF ili Gordonu kući vs Luton?


 

IMG_4102.jpeg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...