Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2023/2024


Recommended Posts

32 minutes ago, Lezilebovich said:

Ne znam sto je bitan klasik, ja sam srecan sto sam konacno pobedio u h2h :) 

 

Jebeš klasik, ja pregazio my fellow lidera Betona (Joker 15) sa 30 razlike! Sad čelo tabele delim samo sa jednim neprijateljem (This is 25 Maj), od kog imam bolju gol razliku™.  

 

image.png.2c213804d2dce5081bcebfefecbbd2f8.png

 

Sviraj kraj!

Link to comment

To je tim mog burazera (njegova zena bas i ne prati PL :) ). Ja imam 2 tima i oba su u ligi, mada taj drugi uglavnom napravim zbog nekih H2H liga i zapostavim ga vrlo brzo. Ne znam od kada je postao problem da u klasiku igraju i prijatelji i poznanici? Meni je recimo i sin u ligi. Za H2H se znao da mogu da igrau samo forumasi dok je klasik bio otvoreniji uvek. Uostalom neki ljudi odavde su prvo igrali pa tek posle poceli da pisu na forumu... 

 

 

 

 

Link to comment
18 hours ago, ubibobi said:

Hah, sad vidim ni mene ne šije Adašević, imam 2 poena više uta ta! :D

 

Inače Adaševića i simpatičnih Dobrilovića ima ko kineza, zamišljam ih kao one iz maratonaca Topaloviće i Rajkoviće samo u fantazi obračunu :fantom:

 

Jel bi bilo bolje da se korisnici Zovu Dzu Mun Cun ili Kondembe Mugumbu? 

 

Ja ne znam sta izmisljate toplu vodu. Igram ovaj Klasik nekih 20 godina i nikada niko nije pametovao oko toga ko igra Klasik. Sto vise to bolje. Uvek je bilo i prijatelja i poznanika, ko je hteo da igra H2H taj je morao da se registruje na forum... 

 

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, adasevic said:

 

Jel bi bilo bolje da se korisnici Zovu Dzu Mun Cun ili Kondembe Mugumbu? 

 

Ja ne znam sta izmisljate toplu vodu. Igram ovaj Klasik nekih 20 godina i nikada niko nije pametovao oko toga ko igra Klasik. Sto vise to bolje. Uvek je bilo i prijatelja i poznanika, ko je hteo da igra H2H taj je morao da se registruje na forum... 

 

Ne znam brt čime sam te baš ja trigerovao ali ako je u pitanju analogija sa maratoncima valjda si primetio da je u pitanju sprdnja :isuse: 

 

Elem, u postu iznad sam naznačio koliko mi uopšte znači klasik pa pročitaj ako te ne mrzi

 

Ono što je po meni bitno i zbog čega sam se uključio u ovu raspravu je to da je mnogo ružno i nefer da se neki likovi ufuraju u tu klasik ligu naknadno sa svojim najuspešnijim kloniranim timovima a to sam lično i primetio ove sezone.

 

Kada bi postojala mogućnost da se liga zaključa pre početka prvenstva sa sve užom i širom familijom, prijateljima, komšijama i svim ostalim dobronamernicima ja iskreno ne bih imao ništa protiv a dok god je ovako kako je, ta liga je za mene lično potpuno besmislena.

Link to comment
8 minutes ago, ubibobi said:

Ne znam brt čime sam te baš ja trigerovao ali ako je u pitanju analogija sa maratoncima valjda si primetio da je u pitanju sprdnja :isuse: 

 

Elem, u postu iznad sam naznačio koliko mi uopšte znači klasik pa pročitaj ako te ne mrzi

 

Ono što je po meni bitno i zbog čega sam se uključio u ovu raspravu je to da je mnogo ružno i nefer da se neki likovi ufuraju u tu klasik ligu naknadno sa svojim najuspešnijim kloniranim timovima a to sam lično i primetio ove sezone.

 

Kada bi postojala mogućnost da se liga zaključa pre početka prvenstva sa sve užom i širom familijom, prijateljima, komšijama i svim ostalim dobronamernicima ja iskreno ne bih imao ništa protiv a dok god je ovako kako je, ta liga je za mene lično potpuno besmislena.

 

Ma Bobi, nisam nista pogodjen, vise onako diskutujem. Sori ako ti ton zvuci ostrije. Nema nikakvih trigera :)

 

A liga moze da se zakljuca posle prvog kola, ili ajd drugog. Moze i sada. A nisam siguran da li se novim igracima u ligi racunaju bodovi koje su skupili pre lige ili tu krecu od nule... 

 

Cela poenta jeste da je Klasik laganica, uvek je bio opusten i mogao je da ga igra ko god zeli. H2H je druga prica. Jedne godine moj kolega pobedi u Betonu i treba da predje u Brod. Lik prati ko Praslin u najboljim danima. Igra, menja, ali posto je malo stariji i smara ga da pise po forumima nije mogao da igra i to je sasvim ok. Tu ipak igramo jedni protiv drugih, bude malo i sprdnje, sale, komike, ima neku zivinu sto bi rekli... Klasik po meni ne treba da vude zatvorenog tipa jer nije bio 20 godina. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

 

Ma Bobi, nisam nista pogodjen, vise onako diskutujem. Sori ako ti ton zvuci ostrije. Nema nikakvih trigera :)

 

A liga moze da se zakljuca posle prvog kola, ili ajd drugog. Moze i sada. A nisam siguran da li se novim igracima u ligi racunaju bodovi koje su skupili pre lige ili tu krecu od nule... 

 

 

Ne kreću od nule, u tome je i poenta, računaju im se bodovi od pre, ja ne znam da li može da se zaključa liga neposredno pred start, odluka je na @Ros ali bi svakako bilo korektnije.

 

I nemam zaista ništa protiv novih članova, bilo bi baš licemerno sa moje strane da je drugačije pošto sam i sam došao preko prslina a potom doveo i đurička koji je nekim čudom došao čak do premera sa samo jednim napisanim postom na temi uz izgovor da ne uspeva da se uloguje, ali to je tek posebna priča :isuse:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
36 minutes ago, dragance said:

“Ne znaci mi ništa, brate veruj mi! Ma nije to što je žensko ime ispred mene. Ma sve je sprdnja”.

 

:kme:

Koliko za ovakav komentar samo moraš biti glup i zao :isuse:

Sreća da i ovde nemaš kakve kablove za iščupati, nisam siguran da bi se suzdržao :D

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, ubibobi said:

Koliko za ovakav komentar samo moraš biti glup i zao :isuse:

Sreća da i ovde nemaš kakve kablove za iščupati, nisam siguran da bi se suzdržao :D

Ama zezam se. Šta te trigerovalo? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...