Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2023/2024


Recommended Posts

mislim da mi se nikad nije desilo da prođe cela subota baš bez i jednog igrača sa učinkom, još sam potrošio 2 free transfera i ništa. a januar daleko, ne da se usranom do wc-a

Link to comment
15 hours ago, copkillah said:

GA7jgDCXMAAkUkg?format=jpg&name=small


Мало да појасним ко не зна.. Халанд није у саставу, тако да ко има Салахудина за заменика и некога с бодовима као прву измену може да отвара шампањ пиће.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

A nisi ga zaboravio, no je i bilo logično da ga ne staviš u tim protiv Arsenaka :D 

 

Ma ne bre, stavim ga na gol da bih naterao Saku da mu zabije dva-tri puta i tako mi namakne bodove.

 

d842288d-573f-41b6-ba21-d5459e5dec5c_tex 

 

Ovako sam ga ostavio na klupi, Saka prdnuo na čabar, i sad treba da se nadam da će mi se nekako upisati bar ti Martinezovi poeni.

 

Link to comment

Lepo sam vam govorio, uskočio brat Fabijanski na gol WHU, taman da mu Fulham zabije pet golova, a mog Areolu da zamenu Martinez sa 10p :kecman:

 

A kako sam to izbajao da se desi? Tako što sam na klupi vispreno ostavio centarfora tima koji pobeđuje 5-0 :hail:

 

To je taj osećaj za feeling koji mi je omogućio da suvereno vladam tabelom Betona (prvi na gol razliku). Šampionska forma!

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, johan nagel said:


Мало да појасним ко не зна.. Халанд није у саставу, тако да ко има Салахудина за заменика и некога с бодовима као прву измену може да отвара шампањ пиће.

Meni je Salahudin vc, ‘naci plus 13. A ovaj prvi na klupi Tsimikas sa simpaticna 2 poena

Link to comment
3 hours ago, pantelia said:

 

 

+1

 

image.png.95c896c6282e0c02c9244b1c82e4a912.png

Čestitke. Išlo me je danas fino, al tebe je baš htelo :). Imao si više sreće sa zamenikom i kasnim i krajnje nepotrebnim golom Njukasla.

Neverovatno kako skoro svako kolo u H2H nalećem na minu. A tek sledeće kolo će biti spektakl. moraću u -20 da bih skupio 11 zdravih i nekažnjenih igrača.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...