Jump to content
IGNORED

Apel za druga ArleKino


Svemir Zeka

Recommended Posts

Arlekina sam upoznao pre skoro dvadeset godina , i iako smo se videli, zbog daljine, svega nekolicinu puta, ostali smo u kontaktu pa sve do pre par meseci, kad smo se culi preko fejsbuka. Bio je divan covek, pun vrcavog humora i da je bilo vise arla po bosni (a i sire) devedesete bi izgledale mnogo drugacije.

Prijatelju, nadam se da si sada na nekom boljem mestu.

Nedostajaces.

  • +1 7
Link to comment

Ne znam sta da kazem... pamtim ga jos sa starog b92 foruma, imao je fantasticne upise na sportskim topicima, briljantne analize prozete britkim humorom, svaki njegov carsav je bilo uzivanje citati. Falice, mnogo. Arle, druze, neka ti je laka zemlja.

  • +1 5
Link to comment

nisam religiozan ali se ipak nadam da ce negde nekako drug arle moci procitati ovaj topik, da vidi koliko je iskreno bio voljen i postovan

  • +1 3
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

joj ne znam šta da kažem uopšte, joj...

 

nemam vremena u poslednjih mesec-dva, svašta se dešava još uvek, nisu male odluke, mnogo toga je u igri,  ali sve mi sad izgleda kao obično sranjce

 

 

jebem ti sve :cry:

 

 

 

 

Link to comment
8 hours ago, Svemir Zeka said:

Pošto me dosta ljudi pita za novčanu pomoć porodici, ovako: čekamo da prođe period oko sahrane i biće tu dosta svačega, porodica, familija, mnogo ljudi širom Bosne koji su ga poznavali.

 

Nekoliko nas se saglasilo da se slegne sve za koju nedelju, pa ćemo kontaktirati suprugu da vidimo šta joj je potrebno i da li želi. Kad budem saznala, napisaću na topiku. 

 

Dokle god pejpal fercera, tu sam. Javi koliko treba.

 

 

edit: jes' da dolazim u svrbiju za nekih mesec i kusur dana, ali ne znam koliko bi to njegovoj porodici bilo od koristi. nadam se da cu preko pejpala moci i ranije da pomognem.

Edited by Њујоркер
  • Hvala 1
Link to comment

Meni se iz nekog razloga nije pokazivao crni flor, a ovu temu sam ovih dana nekako izbegavao da otvaram, kao da sam nešto osećao.

I sad vidim i reči nemam.

Prosto ne znam da se izrazim. I onda neka neko kaže da su ljudi na forumima na internetu stranci. 

Edited by Halvard
  • +1 3
Link to comment

flor se prikazuje iskljucivo ko koristi default ili elegant temu

primetio pre neki dan kad je isto neko pominjao flor na forumu, a ja ga nisam video (jer koristim ovu "uniform")

Edited by pbg12345
Link to comment

E, jbg, Arle 

 

Nikad nisam vidio čovjeka, a kao da sam ga znao 100 god… kakav sjajan tip, a kako ode, pa nevjerovatno… u pm sve

 

Počivaj u miru, druže. Saučešće porodici

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...