Jump to content
IGNORED

Apel za druga ArleKino


Svemir Zeka

Recommended Posts

8 hours ago, pbg12345 said:

citam nekoliko puta onaj arleov pretposlednji post i jebeno ne mogu da verujem da lekari nisu prepoznali simptome

 

uz to, prilicno sam siguran i da je nekoliko dana ranije pisao kako se osetio lose tokom voznje i umalo sudario sa nekim

vidim i svemir zeka pominje tu situaciju, ali nigde ne mogu naci post

 

 

jel taj njegov post izbrisan? ili je to pisao neko drugi ko je imao slicnu situaciju,  a ja umislio da je u pitanju arle koji opisuje ovo gore sto zeka pominje

 

 

mozda nije adekvatno  (jos uvek) vreme i mesto za ovo, ali prosto pored tuge ne mogu se oteti i osecaju besa ako su ga jebeno pogresno lecili i time doprineli ovakvom ishodu

Pisano je na vocapu. Bilo je to oko 3-4 nedelje pre toga. Iscrpljen je bio. Vraćali su se iz Sarajeva tada, stalno su išli kod raznih nekih lekara zbog malenog. Prvo kad je nestao, mislila sam da je nešto s tim. Zagreb, Bihać, Sarajevo. Mesecima, briga, menjanje lekara.....a s druge strane je radio i radio. Vidi šta je napisao 4 dana pre kome. Meni je pričao 21.6. ništa ne spominjući tada. 

 

Ne znam. Možda se vuklo sve to nedeljama. I ja sam besna i ojađena, ne znam gde i kako da usmerim.

  • Tužno 6
Link to comment

U jbt... kakva tuga. Najiskrenije saučešće porodici. Počivaj u miru dobri naš Tobdžijo. Fudbalski PDF više nikad neće biti isti. 

Link to comment

Davno sam ga primetio na forumu iako ne citam previse fudbalske teme.

Ostavljao je utisak puno starijeg ( u pozitivnom smislu kao nekog ko je puno prosao u zivotu) i strpljivog coveka.

Grozan gubitak za ovaj nas mali community ali naravno nemerljiv za njegovu porodicu.

 

Saucese porodici.

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment

Po pisanju na forumu sam odavno skontao da je mnogo dobar covek a onda sam video pre par dana i fb profil, zamisljao ga starijeg a ono bio neki momak dobricina intelektualac i saljivdzija, mozda jedini iskreni postovalac hrvatske nogometne momcadi na ppp kojem to nisam zamerao jer je bio predobar.

 

Bas velika tragedija, neka pociva u miru. 

Link to comment

Ostavio je jednom naočare na perspiku :D

Neka, ako je tako želeo, tako i neka ostane, bez slike. Ali dečkić, to da...

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ostavio je jednom naočare na perspiku :D

 

Odlično! Ja stalno negdje gubim naočale (za čitanje), već sam razmišljao o GPS tehnologiji po tom pitanju, vjerujem nisam jedini. Di su mi naočale? Na Perspiku! 😄

  • Wub 1
Link to comment

Saučešće porodici, izletio sam sa rl podacina, pa mi post obrisan, nenamjerno, samo sam se iznenadio koliko zajednickih konekcija imamo na fb. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...