Jump to content
IGNORED

Apel za druga ArleKino


Svemir Zeka

Recommended Posts

citam nekoliko puta onaj arleov pretposlednji post i jebeno ne mogu da verujem da lekari nisu prepoznali simptome

 

uz to, prilicno sam siguran i da je nekoliko dana ranije pisao kako se osetio lose tokom voznje i umalo sudario sa nekim

vidim i svemir zeka pominje tu situaciju, ali nigde ne mogu naci post

 

On 13. 7. 2023. at 15:04, Svemir Zeka said:

Ne znam mnogo zasad. Meningitis, neprepoznat. On je skoro imao zamalo udes, zaspao za volanom. Kapiram da je možda i tad već bilo.

Ništa mi se ovako nije žalio, ni na kakve tegobe.

 

jel taj njegov post izbrisan? ili je to pisao neko drugi ko je imao slicnu situaciju,  a ja umislio da je u pitanju arle koji opisuje ovo gore sto zeka pominje

 

 

mozda nije adekvatno  (jos uvek) vreme i mesto za ovo, ali prosto pored tuge ne mogu se oteti i osecaju besa ako su ga jebeno pogresno lecili i time doprineli ovakvom ishodu

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

citam nekoliko puta onaj arleov pretposlednji post i jebeno ne mogu da verujem da lekari nisu prepoznali simptome

 

uz to, prilicno sam siguran i da je nekoliko dana ranije pisao kako se osetio lose tokom voznje i umalo sudario sa nekim

vidim i svemir zeka pominje tu situaciju, ali nigde ne mogu naci post

 

 

jel taj njegov post izbrisan? ili je to pisao neko drugi ko je imao slicnu situaciju,  a ja umislio da je u pitanju arle koji opisuje ovo gore sto zeka pominje

 

 

mozda nije adekvatno  (jos uvek) vreme i mesto za ovo, ali prosto pored tuge ne mogu se oteti i osecaju besa ako su ga jebeno pogresno lecili i time doprineli ovakvom ishodu

 

nije obrisan nego je prošlo već tri meseca od tada, i meni se čini da je bilo nedavno. na vocapu

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...