Jump to content
IGNORED

Apel za druga ArleKino


Svemir Zeka

Recommended Posts

Pošto sam nejasna, Arle je u komi već 20 dana. Ne znam kako će biti i šta će biti, biću na vezi. Potpuno sam van sebe, čuli smo se ako ne svakog dana, onda svakog drugog., tamo od neke 2008.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 72
Link to comment
29 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pošto sam nejasna, Arle je u komi već 20 dana. Ne znam kako će biti i šta će biti, biću na vezi. Potpuno sam van sebe, čuli smo se ako ne svakog dana, onda svakog drugog., tamo od neke 2008.

Jbt to mi je zemo. Sta se desilo?

Link to comment
Just now, BWA said:

Jbt to mi je zemo. Sta se desilo?

Ne znam mnogo zasad. Meningitis, neprepoznat. On je skoro imao zamalo udes, zaspao za volanom. Kapiram da je možda i tad već bilo.

Ništa mi se ovako nije žalio, ni na kakve tegobe.

  • Hvala 4
Link to comment
7 minutes ago, ubibobi said:

Sad kad sam pročitao njegov pretposlednji post prvo sam pomislio na meningitis, ako je u komi kao što kažeš, nadam se bar da je u veštački indukovanoj dok se ne stabilizuje, jako mi je žao, retko duhovit lik :sad:

 

Sad vidim i ja. Jeste.....žalio se uho jedno 10 dana. Ni na kraj pameti mi ne bi palo da je to. 

Ali on nije neodgovoran uopšte, naprotiv. Bio je pretrpan obavezama, mnogo obaveza. I eto juri sve da završi za druge i zapostavi sebe. Kad se bude javio ima da ga izgrdim onoliko.

  • +1 1
  • Tužno 4
Link to comment

Daleko bilo, onaj njegov post o simptomima procitah i najezih se, isto kao kod moje kume. 

Usi, pluca, pa dalje itd. kod nje je neka autoimuna bolest bila, sindrom neki veber??? ne mogu da se setim tacne dijagnoze. Tako su nam njeni bliski rekli. 

Nazalost, nije se izvukla. 

Nadam se da ce Arle biti bolje srece. 

Edit: tacna dijagnoza

Vegenerova granulomatoza. Autoimuna bolest. 

Edited by radnik
  • Tužno 1
Link to comment
  • Tpojka pinned this topic
  • Tpojka unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...