Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

* Naknadna pamet.

Bajern je ove sezone potpisao dva igrača koja je kkp trebalo da dovede i sa kojima bi imao skroz drugačiju sezonu. Ibaka i Bolmaro. 

Link to comment
21 minutes ago, smooth.Op said:

 Bolmaro. 

 

umesto koga bi igrao bolmaro? posto lik nije u fazi karijere kada mu je svejedno koliko ce minuta provesti na terenu a ja nesto ne mogu da zamislim da ima slicnu minutazu i ulogu kod vas.

Link to comment

Ibaka i Bolmaro umesto Frenka i PJ. 

Bolmaro bi rasteretio Pantera mnogih dužnosti na prenosu i začetku napada. I čini mi se mnogo komplementarniji sa KP od PJ-a. Statistike su im skoro identične.

 

Analizirao sam baš pre neki dan sezonu Pantera u EL u odnosu na prošlu. Jedan indeksni poen manje, malo više od poena po meču manje. Dosta lošiji procenat za tri poena, ali dosta više uzetih šuteva po meču. Poduplao je izgubljene lopte. Ova dva igrača bi mu omogućila mnogo bolju sezonu. 

Link to comment
15 minutes ago, smooth.Op said:

Ibaka i Bolmaro umesto Frenka i PJ. 

Bolmaro bi rasteretio Pantera mnogih dužnosti na prenosu i začetku napada. I čini mi se mnogo komplementarniji sa KP od PJ-a. Statistike su im skoro identične.

 

 

verujem za statistiku ali su veoma različiti igrači bolmaro i dozier; bolmaro je neki jaramaz 2.0, nije slučajno da su knicksi draftovali jednog pa drugog i odustali od obojice.

meni se sviđa bolmaro, pratio sam ga zbog nyk & fino je napredovao ali nema šanse da može da uskoči u dozierove patike.

 

inače, dobar je na prenosu lopte, slažem se ali nije plej. a šut mu je klimav. defanzivno je vrhunski baja.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam koliko se baš dolazi Ibaki u Partizan, ili bilo gde drugo u Srbiju. Plus u Bajernu verovatno ima veoma dobru platu.

  • +1 2
Link to comment

Što se tiče plate, plata nije problem, predsednik vam je najavio sezonu sa nešto većim budžetom od ovosezonskog.

Link to comment
3 hours ago, Tresko said:

Ne znam koliko se baš dolazi Ibaki u Partizan, ili bilo gde drugo u Srbiju. Plus u Bajernu verovatno ima veoma dobru platu.

ocigledno ne toliko dobru koliku bi imao u partizanu:fantom:

  • +1 1
Link to comment

ne verujem, dolazi da igra iz ljubavi kao i robija, koji jos nije potpisao ugovor ni za ovaj prvi mandat od 3 godine koji mu uskoro istice..:fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...