Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Mislim da ima i do toga što su neki igrači navikli da budu igrači uloge, bio to NBA ili EL, a kad igrač prelazi iz prvog takmičenja u drugo skoro da se podrazumeva da on bude vođa ekipe.

 

Ume on da povuče, viđali smo to ove sezone, ali deluje mi da mu to nije zona komfora.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

^s'tim sto je dozier u hijerarhiji recimo cetvrti igrac, pa treba da bude u ulozi sidekicka, sve dok ne zatreba timu da preuzme stvari;

 

to recimo super radi nunnally ali je u sustini jako tesko skakati iz uloge u ulogu i bez prava na gresku koju ima glavni baja, @Milošica

Link to comment

Imam utisak da je uzimajući u kontekst poziciju na kojoj igra(ili bolje rečeno ulogu u ekipi),  promašaj u vidu Jaramaza kao i nekonstantnog Aleksu iz raznih razloga, on samo na papiru trebalo da bude treći ili četvrti igrač, a da je odgovornost zapravo bila ogromna. U suštini to i jesi rekao ovim "bez prava na grešku".

 

Ja bih ga svakako zadržao ako budemo imali ovoliko novca, samo u malo izmenjenoj ulozi.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Niko u protekloj sezoni u KKP od stranaca nije mogao da se pohvali konstantnim dobrim partijama, najveće razočarenje je najskuplji igrač tima Panter koji je imao dosta slabiju sezonu od prethodne.

Tu su i truli kompromisi u vidu Balše K., malo manje truli ali i dalje truli Uroš T., loš Alen S., praktično od domaćih solidnu sezonu je imao samo Aleksa A. Ognjen J. zamalo da zaboravim, kao da nije ni igrao, Danilo A. nit smrdi, nit miriše.

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

 

Ja bih ga svakako zadržao ako budemo imali ovoliko novca, samo u malo izmenjenoj ulozi.

 

apsolutno.

bice on bolji u nekoliko segmenata

Link to comment

general sažima u 360° na n1

 

topla preporuka, šovljanski dobro vodi te razgovore

  • +1 2
Link to comment

Šovljanski ne može da se seti imena igrača za koji ga Dule pita "Australijanac koji je otišao u NBA, plejmeker", sportski analfabeta.. Lesor igrao za 600k, Klub mu ponudio 800k za ostanak, Vujošević kaže da je siguran da bi ostao za milion. Priča o Boriši Simaniću pa kaže i Šakoti su se borili za život, ne ovom treneru NA ŽALOST:laugh: nego igraču, njegovom sinu.. Mnogo je lud!

  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ljubav prema klubu

ne može da prestane

dok živim klicaću njemu 

volim te Partizane!

 

Poceo si sa vinjakom na vreme. 5 sati pred utakmicu. To je negde optimalno

  • +1 1
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 18. 4. 2024. at 21:27, Vasilij Zajcev said:

Šovljanski ne može da se seti imena igrača za koji ga Dule pita "Australijanac koji je otišao u NBA, plejmeker", sportski analfabeta.. Lesor igrao za 600k, Klub mu ponudio 800k za ostanak, Vujošević kaže da je siguran da bi ostao za milion. Priča o Boriši Simaniću pa kaže i Šakoti su se borili za život, ne ovom treneru NA ŽALOST:laugh: nego igraču, njegovom sinu.. Mnogo je lud!

Šovljanski nije sportski novinar.

Da bi se doveo na minimum nivoa da idu u detalje trebao je neko da ga pripremi ozbiljno, ali ne verujem da bi to pilo vodu.

On je trebao da usmeri razgovor na opštije teme bar sa Vujoševićem može o svemu da se priča.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...