Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 minutes ago, *edited by mod said:

Nema nerviranja. I to je vest skroz ok za preneti i diskutovati. Ono sto je glupo je deo "Vi Grobari bi ga dizali u nebesa da je rekao da Ćoki laže." Nit je rekao to, a odavno nije baš cenjen pa većinu generalno zabole za njegovo mišljenje i smatranje na bilo koju temu.

 

nisam napisao da biste ga dizali u nebesa ali ne mogu da zamislim kako je u switching places scenariju, gde je chovke na mestu ostoje, komentar, kojs pizda grbovic ( :

Link to comment

Ne znam, pretpostavljam: 600k u ovoj, tj. drugoj godini ugovora. Iz Monaka u "prajmu", u ranom letu, sumnjam da je došao ispod pola milke i to da bude backup igrač glavnom skoreru. Minimum, može da bude samo više.

 

Ako je Vanja dogovoren sumnjam da će ostati. Prevelika je kesa čak i za najgoru odbranu EL, a za to ne može da ponudi adekvatan ofanzivni doprinos.

 

A i njegovu "ja imam još jednu godinu ugovora, all good, ne znam što me to pitate" je preuzeo Kapiten. Mislim da će Đuša ponuditi svoje usluge nekom klubu iz regiona..

Edited by Vasilij Zajcev
  • Hvala 1
Link to comment

Puno nesto posla veceras, ne znam gde udaram pa sam odlucio da prodjem kroz saved videos na jutjub akauntu i zakucam na ovom
Neverovatno je kakvo je to samoubistvo bilo u toj drugoj utakmici u Madridu, tek sad boli 'sta bi bilo'...
Edit - pod samoubojstvom podrazumevam sled okolnosti koji se odvio da ostanemo bez 3 najraspolozenija igraca u izuzetnoj formi, za g3, a onda i g4 u Beogradu.
 

 

Edited by lord_s
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni ovo ima duha :D

Zna i Middle da ubode ponekad

Season 18 Sunglasses GIF by The Simpsons

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...