Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

napisao sam vam odmah posle asvela da nema nikakve povrede i da se bjelica odjavio rečma da nije ovako to zamišljao, da mora da se trenira

 

ako grk pristane da nas ovaj i dalje zajebava onda mogu samo  da mu kažem kalo taksidi

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Laki ne tupi bezveze. 

Bazz- Yago

Hanga- Teo

Gidra - SL2

Sasvim dovoljno spolja, ne mora Dalibor na 2.

 

Više nego dovoljno:cool:

 

Sem što je Hanga više trojka nego dvojka, ali može i na dva.

Sem što je Gidra čisto krilo, ali može da proba i na dva.

Sem što je Teo plej, ali može i na dva.

 

Siguran sam da se 30+ minuta u igri te trojice ni malo neće odraziti na igru i rezultat. Pogotovu Tea, on može da rilja čitav dan.

 

Evo ja sam zadji basket odigrao 2004, ali mogu da probam.

  • -1 1
Link to comment

edin apropo duska: Poznajem Ivanovića i siguran sam da neke igrače nikada ne bi uzeo. Sve to govorilo je da će biti problema. Da se ovako brzo odigra nisam očekivao. Na osnovu napada na njega a gde je izostala reakcija kluba, u smislu zaštite, navodi me na pomisao da se to “krčkalo” neko vreme.

  • +1 2
Link to comment

iz istog razloga iz kog ce i sferopulos vratiti bjelicu.. bitno im da uzmu pare, pogotovo kad se vidi koji sve treneri su slobodni i da se ceka po dve godine na sansu..:fantom:

Link to comment

to se dalo naslutiti još od onog teksta u danasu kada mu je zamerena selekcija igrača i nemanje centra vertikalcatm

 

taj tekst je bio samo priprema terena za odstrel

Link to comment

Kancer KKCZ su domaći igrači koji nisu na nivou takmičenja u kojem predugo učestvuju obrnuto proporcionalno uticaju koji imaju na klupske odluke a zahvaljujući tome što imaju zaštitu u vidu predsednika kluba. Ko se drzne da na to ukaže prođe kao Sale Obradović ili sad Duško. Dokle god klub nosi taj teret neće biti stvarnog boljitka.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to se dalo naslutiti još od onog teksta u danasu kada mu je zamerena selekcija igrača i nemanje centra vertikalcatm

 

taj tekst je bio samo priprema terena za odstrel

 

Taj tekst je bio komedija i nije bio priprema ni za šta.

Danas već godinama vodi kampanju protiv Zvezde, nevezano za to ko je trener. Pri čemu nemam ništa protiv da se kritkuje, jer klub se objektivno loše i nestručno vodi. Ali to sa vertikalcem je bilo smešno, pride Zvezda ima vertikalca.

  • +1 2
Link to comment

na kraju prosle sezone dusko je rekao da mu iz tog sastava trebaju samo campazzo i topic da su svi ostali zamenjevi..

campazzo je izabrao real, nema veze sa novcima a milenko je insistirao da topic odigra pozajmicu u megi..

cox je doveo™ dedu, tea, bjelicu, takodje ostanci lazerevica i kuzmica su njegov izbor.. mitar je na 50-50, mada da je bio duskov izbor ne bi on onda nakon njega dovodio i tobija i bolboja.. simonovuc je bio miskova kombina da bi se resili ugovora bentila i martina.. nedovica dusko takodje nije hteo, al zbog ugovora nisu mogli da ga se rese..

sabaz, hanga, gidra jesu bile njegove top zelje..

no kao sto sam i pricao pre pocetka sezone, na previse kompromisa je dusko pristao da bi se ovo dobro zavrsilo, kako po njega tako i po zvezdu, cemu sada i prisustvujemo..

koplja su se lomila preko mesec dana zbog tea, i tek nakon njegovog potpisa kao sto znate poceli su sa objavom 3 potpisa dnevno, sto bi bilo ranije da se nisu navlacili oko tea..

sklanjanjem bjelice, vec je bila doneta odluka da se dusko skloni, i samo su se cakala 2-3 poraza.. da je dusko bivsi objavljeno je bukvalno 5 minuta nakon virtusa(nezvanicno) a zvanicno par sati kasnije.. i brzina potpisa sferopulosa takodje ukazuje da se pricalo sa njim i pre virtusa..

ako sferopulos ne rascisti roster, plus vrati bjelicu, necemo sluziti za nista vise nego od ikebane™ kluba..:fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Eleniko said:

Koji konkretno 

Neki koji su dugo u klubu, neki koji su bili u klubu pa se nedavno vratili, neki koji su se više puta vraćali u klub a sad su u penziji.

Edited by booyaka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...