Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

Panter večeras 0/8, protiv nas neće promašiti.

Nadam se da se bar Frank the balvan ispucao večeras.


Panter obezbedio praunucad i sad moze natenane 

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

Jel se zna do kad smo bez Nedare?

bitniji nam je status lazica.. neki kazu da je rebro ko kod ivanovica.. mada ne verujem.. videcemo..

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

 

gledao sam danas klip kako neki lik prolazi kroz noge centru i daje koš. Željko da komanduje da se igra odbrana sa skupljenim nogama

Nate Robinson Tavaresu 😅

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, samo_opusteno said:

Nedovic uopste nije kancer. Ne znam kako to iko moze reci posle prosle sezone gde je bio uz Vildozu najbolji igrac. 

Teo je penzioner, dobro si zapazio da njegove brojke ne znace nista. 

Ovo jednostavno nije i nece biti sampionska ekipa, vidi se to odmah. Previse meki i matori. U EL u najboljem slucaju borba za plej in, a i to pod uslovom da se Asvelu, Albi i Baskoniji prikljuci jos nekoliko raspad ekipa koje ne vidim trenutno. 

Teo treba da je tu, ali da pomogne na drugi nacin. Da pozitivno utice na sve, a nekako mi se cini da hoce da bude Alfa. Delovanje iz drugog plsna je mnogo bolje za tim. Sumnjam da ce on to uraditi.

 

Nedovic davi loptu..titulu ima samo sa PAO i to jer je Oly bio u drugoj ligi. Mora se resavati lopte brze..ima vremena da proradi hemija u timu, za sad to ne vidim.

 

Trenutno mislim da smo dosta bolji od Partizana i nadam se bar jednoj pobedi, vise u EL se nadam..ABA je nebitna do PO.

 

Videcemo..nadamo se najboljem jer nije ovaj tim napravljen za ABA trofej vec F8 EL, mozda i vise..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...