Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Nikodije said:

Nadam se da Grk nije u fazonu "neće valjda" kada je reč o Panteru, koji je u lošoj formi. Ali danas bi moglo da mu se otvori jer je to takav igrač, kad je bitno on se pojavi.

Zato Nebojša, prenesi Grku da počne sa Stefom, i da ga ovaj mlati ko vola u kupusu na početku, makar napravio 5 faulova u prvoj četvrtini.

Radonja je znao tako početi utakmicu sa Dangubom na protivničkom beku, sjećam se da je znao za 5-6 minuta napraviti 3 faula, ali onda taj protivnički bek ne može da se sastavi do 3/4. EM je ovaj krakat, em je brz, em bije za sve pare. Nije ti loša opcija, on sam može da nas dobije, bez njega komšije imaju malo šanse.

 

Ideja za danas, nadati se da Ledej neće pogađati baš sve i da ćemo napokon jednu četvorku svesti ispod 15 poena. Eksploatisati rupu u protivničkom reketu (na žalost Neda out, sad bi nam i mali Top bio zlata vrijedan) ali možda i pokušati sa Tobijem leđima (znam, nije mu to forte) možda Mitar da razgradi protivnika otvaranjem iz rola i izlaznim pasovima za šutere. Hangu danas očekujem an 25-30 minuta zbog odbrane, neka petorka sa njim Šabazom i Rokasom, da ne curi baš na prvu. Mnogo možda, ali odbrana komšija nudi dosta opcija.

 

Ajmo Zvezdoooo

Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

ne džinksujem

ali ne vidim na čemu da baziramo optimizam

teo nema odbranu

nejpira će da nagnaju, neće moći centar da pređe

simonović glupa uvaljotka zalizanog

ilić u qrcu defanzivno

ne znam stvarno gde smo konkurentni

možda malo hanga, gudra i bolomboj ako se pribere

ne prelazi se tako lako iz bacanja kamenja na koš u izgrađenu igru

lepo je to zamislio grk ali srce oće a dupe klokoće

naročito protivu partizana

i tako, raziđimo se

 

 

 To je to, kidamo veceras :)

Link to comment
26 minutes ago, MeanM@ said:

 To je to, kidamo veceras :)

džaba, ja upravo slušam elenika

ako to nije penicin jinx ne znam šta je

 

:fantom:

 

Link to comment
On 24. 10. 2023. at 10:51, Marco Cake said:

Teo treba da je tu, ali da pomogne na drugi nacin. Da pozitivno utice na sve, a nekako mi se cini da hoce da bude Alfa. Delovanje iz drugog plsna je mnogo bolje za tim. Sumnjam da ce on to uraditi.

 

Nedovic davi loptu..titulu ima samo sa PAO i to jer je Oly bio u drugoj ligi. Mora se resavati lopte brze..ima vremena da proradi hemija u timu, za sad to ne vidim.

 

Trenutno mislim da smo dosta bolji od Partizana i nadam se bar jednoj pobedi, vise u EL se nadam..ABA je nebitna do PO.

 

Videcemo..nadamo se najboljem jer nije ovaj tim napravljen za ABA trofej vec F8 EL, mozda i vise..

Nedovic je prvak drzave sa ekipom u kojoj igra, svidelo ti se ili ne.

Link to comment
5 hours ago, Eleniko said:

ne džinksujem

ali ne vidim na čemu da baziramo optimizam

teo nema odbranu

nejpira će da nagnaju, neće moći centar da pređe

simonović glupa uvaljotka zalizanog

ilić u qrcu defanzivno

ne znam stvarno gde smo konkurentni

možda malo hanga, gudra i bolomboj ako se pribere

ne prelazi se tako lako iz bacanja kamenja na koš u izgrađenu igru

lepo je to zamislio grk ali srce oće a dupe klokoće

naročito protivu partizana

i tako, raziđimo se

 

 

Deda će da izvadi stvar

Link to comment

kad god se susreću dve ekipe u lošoj formi, samo sveti Bog zna šta će da ispadne

 

ni treneri večitih nemaju pojma dal će konkretnog dana njihovi puleni da briljiraju ili se samoubiju

 

tako je to kad se pripremni period, pronalaženje trenera i igrača rade u periodu oktobar-novembar. ako bi samo nekako probali da to urade u periodu jul-septembar, cenim da bi bilo dosta lakše

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

kad god se susreću dve ekipe u lošoj formi, samo sveti Bog zna šta će da ispadne

 

ni treneri večitih nemaju pojma dal će konkretnog dana njihovi puleni da briljiraju ili se samoubiju

 

tako je to kad se pripremni period, pronalaženje trenera i igrača rade u periodu oktobar-novembar. ako bi samo nekako probali da to urade u periodu jul-septembar, cenim da bi bilo dosta lakše

 

Pripreme nisu mogle da pocnu pre kraja avgusta..

Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pripreme nisu mogle da pocnu pre kraja avgusta..

 

meni večiti izgledaju kako da ih je početak sezone zatekao. kao da se radi o nekoj budućoj neizvesnoj okolnosti, a ne datumu koji je fiksiran dosta unapred

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...