Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Čekaj @copkillah ne kažeš da je Ćelava prevara 3.0 vodila AZ protiv Partizana u EL ?

Nije to baš sjajno za njih izgledalo ?

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, napadaj said:

Ne računajući cigane, nije postojalo ništa gore i dosadnije od navijača Liverpula do dolaska Klopa.

 

Ne postoji ni sada, ali bar su osvojili dva bitna trofeja za devet godina, pa i mogu makar malo da pokriju sve te svoje priče. :fantom:

 

To i dalje ne objašnjava šta ti je to Džerard lično skrivio kad ga toliko patološki mrziš :lol:

 

Link to comment

Lopetegi u West ham od sledeće sezone. Here we go. (A mučeni Mojes? Koji klub ostaje bez trenera? Junajted? :ph34r::think:)

  • Haha 1
Link to comment

Oni su protiv Lopetegija, ne znam zbog čega, trebalo bi da bude korak napred u odnosu na Mojesa.

 

Link to comment

Darvinjara pobrisao sve Liverpulove slike sa Instagrama, ostavio samo Urugvaj

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Darvinjara pobrisao sve Liverpulove slike sa Instagrama, ostavio samo Urugvaj

Ide kod Poketina, mmw :fantom:

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Oni su protiv Lopetegija, ne znam zbog čega, trebalo bi da bude korak napred u odnosu na Mojesa.

 

 

Oni su proitv Lopetegija jer Lopetegi nije ono što su zamišljali kad su hteli da zamene Moyesa. 

 

55 minutes ago, 189- said:

sta je smesno :mad:

 

Nije uopšte bitno koliko je zabio nego šta je i koliko promašivao. 

Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Darvinjara pobrisao sve Liverpulove slike sa Instagrama, ostavio samo Urugvaj

 

Jer su ga imbecili non-stop vređali, ako je.

 

1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

 

Oni su proitv Lopetegija jer Lopetegi nije ono što su zamišljali kad su hteli da zamene Moyesa.

 

 

Ko bi bio pravi izbor?

 

 

Link to comment
20 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nije uopšte bitno koliko je zabio nego šta je i koliko promašivao. 

 

bitno je kako igra pre svega i igra mnogo bolje nego sto se misli. treba pogledati i neku utakmicu ne samo highlightse (promasaja)...

Link to comment

@copkillah

 

Nisu rezultati problem kod Moyesa, kod Moyesa je problem bila igra. Navijači, me included su hteli da Moyes ode i da mesto zauzme neki mlad, talentovan trener. Da li je Lopetegi instant upgrade u odnosu na Moyesa, donekle verovatno jeste. Da li je mlad i moderan, nije. 

Amorim, Henes, Mičel...taj tip trenera je nešto čemu su se navijači nadali.  Steidten i Noble su hteli Amorima ali vlasnik neće da plati otkupnu klauzulu i misli da bolje zna fudbal od sportskog direktora i njegovog pomoćnika ( inače klupsle legende ), te uzme i sam pregovara i angažuje trenera, e to je ono što navijače najviše muči. Što vlasnik konstantno misli da je najpametnije i overrruluje odluke sportskog sektora. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

 

bitno je kako igra pre svega i igra mnogo bolje nego sto se misli. treba pogledati i neku utakmicu ne samo highlightse (promasaja)...

 

Bio je smehotresan na početku sezone. Prilično se popravio unazad nekoliko meseci. Nešto kao čitava ekipa. 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Jer su ga imbecili non-stop vređali, ako je.

 

Kako to misliš "ako je", hoće da izbriše i sebe sa platnog spiska LFC, uloži transfer request? 

 

Imbecili u našem fanbase nemilosrdno vređaju i neuporedivo zaslužnije igrače tipa Salah ili Robertson.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Kako to misliš "ako je", hoće da izbriše i sebe sa platnog spiska LFC, uloži transfer request? 

 

Imbecili u našem fanbase nemilosrdno vređaju i neuporedivo zaslužnije igrače tipa Salah ili Robertson.

 

Vređaju nažalost, ali čini mi se ni približno kao na način koji to rade sa Nunjezom. Za Salaha uglavnom imaš idiotluke tipa da je loš igrač i da ga treba prodati, ali Darwizzija vređaju na sve moguće i nemoguće načine.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...