Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Dakle Klop je Salahu rekao "Nemoj da dobijes crveni", a ovaj njemu "Da, da, dobicu crveni posle 7 godina". 

 

Pih, a ja reko neko nekom jebo zenu. 

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Dakle Klop je Salahu rekao "Nemoj da dobijes crveni", a ovaj njemu "Da, da, dobicu crveni posle 7 godina". 

 

Pih, a ja reko neko nekom jebo zenu. 

 

Jedino Klop Buvaču ili obrnuto....

 

Link to comment
55 minutes ago, Lancia said:

Neka bradata Gertruda ce da dodje u Liverpul. 

 

Hoće, isto kao što je došao Wirtz iz Leverkusena i pola Sportinga i sad David Hancko... zaludni novinar otvori Vikipediju, pročita ko gde igra, i krene da smišljaju ekskluzive.

 

Mada nije isključeno da ćelava prevara 3.0 povuče nekog svog Malaciju odnosno Gundogana iz zemlje porekla, ko zna...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Hoće, isto kao što je došao Wirtz iz Leverkusena i pola Sportinga i sad David Hancko... zaludni novinare otvore Vikipediju, pročitaju ko gde igra, i krenu da smišljaju ekskluzive.

 

Mada nije isključeno da ćelava prevara 3.0 povuče nekog svog Malaciju odnosno Gundogana...

Gertruda od rodjenja navija za Liverpul, upiskila se od srece kad je Slot proglasio za primarnu kupovinu. Gotova stvar, trust me.

 

Tako je i Wirtz navijac Barse, al posto oni nemaju kintu, ide tamo gde i njegov trener, u Real.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Gertruda od rodjenja navija za Liverpul, upiskila se od srece kad je Slot proglasio za primarnu kupovinu. Gotova stvar, trust me.

 

Tako je i Wirtz navijac Barse, al posto oni nemaju kintu, ide tamo gde i njegov trener, u Real.

 

Šta će Wirtz u Madridu pored živih Bellinghama i Weenie Juniora? 

 

Bolje neka dođe kod nas u januaru, a može i trenera da povede sa sobom (biće vrv upražnjeno mesto do tada).

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šta će Wirtz u Madridu pored živih Bellinghama i Weenie Juniora? 

 

Bolje neka dođe kod nas u januaru, a može i trenera da povede sa sobom (biće vrv upražnjeno mesto do tada).

:lol: To se zove optimizam.

kakve veze ima Wirtz sa Juniorom?¿ Sredina terena sa Bilingemom i Valverdeom, da se useres. A Junior ce da leti napolje sad kad dodje Mbape.

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

:lol: To se zove optimizam.

kakve veze ima Wirtz sa Juniorom?¿ Sredina terena sa Bilingemom i Valverdeom, da se useres. A Junior ce da leti napolje sad kad dodje Mbape.

 

Pa igra im levo valjda, kad nije ACM.

 

Kako će da leti moj mali™, ne očekuju valjda da im Mbappe šparta krilom?

 

2 hours ago, 189- said:

jel ima jednog fudbalera ili trenera na svetu a da nije navijac liverpoola.

 

Ima Specijalni Mou, on navija za Rio Ave.

 

Link to comment

Nego, šta mene zanima. Šta bi ono sa Kloppom i Salahom, što su se onako popičkali? Jel procurelo nešto?

  • Haha 3
Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa igra im levo valjda, kad nije ACM.

 

Kako će da leti moj mali™, ne očekuju valjda da im Mbappe šparta krilom?

 

 

Ima Specijalni Mou, on navija za Rio Ave.

 

Mbape nije centarfor, vec krilni napadac :grozan:

  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Jbt, ni u fudbal se ne razumes :sad:

 

Dođi na predmetnu temu ako si željan objašnjavanja™ oko toga zašto Bellingham igra u špicu umesto u sredini, tj. zašto će Mbappe zameniti Kroosa umesto Weenicijusa. Nema smisla trolovati ovaj sveti topić.

Link to comment

Howard Webb says Premier League referees are set to announce to stadium crowds why they have changed their decisions after a VAR intervention, from next season. The IFAB remains steadfastly opposed to broadcasting the real-time conversations.

 

Mrzi me da ostavljam tvit linkove. Bas me zanima kako ce to izgleda: Anthony Taylor: "This decision was changed from penalty to non penalty because I am blind, never meant to be a referee never read a guide for referees and PGMOL knew"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...