Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

To je drugo, tom je ćelavost oproštena još dok je igrao za Juve i saplitao se preko reklama. Posle kad se ošišao skroz bio je realno apgrejdovan.

Link to comment

442418294_1002553777905802_1796111864984

 

Dakle 7-0 i 0-5 za Liverpul su bili takoreći očekivani? Tose nisam nado, Ten Haže.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Dakle 7-0 i 0-5 za Liverpul su bili takoreći očekivani? Tose nisam nado, Ten Haže.

 

Ali ovo je ipak dole u Londonu, što je njima domaći teren :( 

Link to comment

CP igra prelepo i vrlo kvalitetno otkad ih je preuzeo Glasner, a nasledio je roster od matorog zadrtog fortypointer-a. Šta će tek biti kada uspe malo sam da selektuje po svom ukusu i nahođenju.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

CP igra prelepo i vrlo kvalitetno otkad ih je preuzeo Glasner, a nasledio je roster od matorog zadrtog fortypointer-a. Šta će tek biti kada uspe malo sam da selektuje po svom ukusu i nahođenju.

 

Biće to da mu uzmu Olisea i Ezea, pa se opet prebaci fokus na osvajanje 40 poena by hook or by crook.

Link to comment

Neće ih uzeti za dž. Debelo će ih platiti ko god ih uzme. 

Link to comment

A čime su tačno, kod Lopetegija, oduševljeni navijači WHU?

Link to comment
On 6.5.2024. at 22:31, Mindaugas Žukauskas said:

Olise i Eze će biti atraktivna roba na leto. Palas je zacementirao 60M kao donju cenu za po obojicu

 

nadam se da će da ostanu još jednu sezonu (imaju ugovore do 2027.), jer palace pod glasnerom ima potencijal da bude jako dobar sledeće sezone. imaju sjajnog trenera i nekoliko vrhunskih igrača koji još nisu dostigli svoj maksimum.

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno razmišljam 1X da stavim, a ne pamtim kad sam odigrao tiket.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...