Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

@copkillah

 

Nisu rezultati problem kod Moyesa, kod Moyesa je problem bila igra. Navijači, me included su hteli da Moyes ode i da mesto zauzme neki mlad, talentovan trener. Da li je Lopetegi instant upgrade u odnosu na Moyesa, donekle verovatno jeste. Da li je mlad i moderan, nije. 

Amorim, Henes, Mičel...taj tip trenera je nešto čemu su se navijači nadali.  Steidten i Noble su hteli Amorima ali vlasnik neće da plati otkupnu klauzulu i misli da bolje zna fudbal od sportskog direktora i njegovog pomoćnika ( inače klupsle legende ), te uzme i sam pregovara i angažuje trenera, e to je ono što navijače najviše muči. Što vlasnik konstantno misli da je najpametnije i overrruluje odluke sportskog sektora. 

 

evo ga

 

 

Link to comment

Što bi rekli na engleskom fudbalu, Darwin je verovatno hteo da namesti alarm pa obrisao slike :laugh: (čitao o svemu ostalom, znajući njega ovo je jedini mogući razlog)

Link to comment
10 minutes ago, Baldrick S. said:

Što bi rekli na engleskom fudbalu, Darwin je verovatno hteo da namesti alarm pa obrisao slike :laugh: (čitao o svemu ostalom, znajući njega ovo je jedini mogući razlog)

 

jadare su ukrale foru ali okej, iako su smeće od stranice :D

 

 

Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, copkillah said:

 Za Salaha uglavnom imaš idiotluke tipa da je loš igrač i da ga treba prodati

Jos veci idiotluk je sto neki govore i da je sebican:

 

 

 

Salah je inace jedini igrac u istoriji premijer lige koji je povezao double-double golova i asistencija u 3 sezone

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

Na stranu povredjeni igraci kod Junajteda te ne znam da li da cenim ili da se cudim forsiranju iste taktike kad igras sa pokojnim Evansom i Kasemirom na stoperima kao kad imas ceo tim jer i dalje uvlacis jednog od njih u neku DLM poziciju /sto je igrao Martinez dok se nije povredio/ i ostavljas jednog od ove dvojice samog pozadi. Ili da igras na 30 metara od gola gde ni Evans ni Kasemiro ne mogu da potrce. Nije sramota da se izgubi od Palasa :ph34r: ali ako si obogaljen onda igraj u skladu sa mogucnostima, ne teraj Evansa da se juri 30 metara sa Matetom ili da Kasemiro cuva 60 kvadarata terena.

  • +1 1
Link to comment

Verovatno 14. poraz Junajteda u sezoni, najgora sezona ikada u premijer ligi, da ne racunamo ono pre Fergusona. I Mojes je bio bolji.

Link to comment
36 minutes ago, JohnnyD said:

Salah je inace jedini igrac u istoriji premijer lige koji je povezao double-double golova i asistencija u 3 sezone zaredom

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Au

Ovo je neprijatno.

 

Nemoj da si takav. Ten Hag ce nakon utakmice da objasni zasto je Junajted bio bolji i da se pita zašto nije sudjen penal kad su igrali protiv Arsenala. Septembra. Oktobra. Kad vec

Link to comment
6 minutes ago, radnik said:

Golcina za 4-0 :D

 

Smej se ti, plakaćeš kad uzmu Olisea na leto a mi ga ne uzmemo jer može Harvey Elliott da uskoči na oba krila kad zatreba.

Link to comment

Olise i Eze će biti atraktivna roba na leto. Palas je zacementirao 60M kao donju cenu za po obojicu

Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

Jos veci idiotluk je sto neki govore i da je sebican:

 

 

 

Salah je inace jedini igrac u istoriji premijer lige koji je povezao double-double golova i asistencija u 3 sezone

Darwin je izgleda jedini razlog sukoba Salaha i Klopa. I legit, sa strane Salaha.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...