Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Al puca kod komšija na temi, AV, Terza, hibrini rat, Miloeva presica™, a Duljaju niko da pomene.

 

" da li smo igrali dobro - nismo, šanse smo stvarali" (na pitanje zašto ga je sudija iznerevirao)

 

"ne bih komentarisao sudjenje, ali njemu na obraz" (uz neophodnu gestikulaciju stavljanja vrha kažiprsta na svoj obraz) 

 

"znate kako, gledamo u se i u svoje kljuse, gledamo u svoje dvorište"...par pitanja kasnije "pa sigurno će pobediti u Nišu (Zvezda naravno), to ne treba da se postavlja pitanje... kao da su mnogi čekali, da, da, ta pozicija na kojoj smo bili, odemo, da se spustimo malo niže" :rolf:   (Prokleta politika)

 

"moji igrači časno, pošteno odradjuju ono što zahteva ferplej" (dočim su ostali prevaranti)

 

 

 

Ah, kako je odjednom preko noći, prvenstvo ponovo postalo neregularno....

 

  • Tužno 1
Link to comment

Kako Kalulu nije dobio drugi zuti sto je izasao 50 metara van terena? :fantom:

Ja pristavio i zakuvo kafu taman dok se vratio na zeleni pravougaonik™

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
35 minutes ago, Ratamahatta said:

Kako Kalulu nije dobio drugi zuti sto je izasao 50 metara van terena? :fantom:

Ja pristavio i zakuvo kafu taman dok se vratio na zeleni pravougaonik™

 

 

80 sekundi, nije problem, ne utiče na igru, nije skidao dres niti navlačio preko glave, sudija uvek može da produži, šta hvali.....

  • Hvala 1
Link to comment

Perica je protiv Meca dobio suspendujuci zuti kad je tako istrcao do najglasnijih, Pantela za majmunisanje sa zastavicom protiv PSV-a isto, cak je i tada nesto mladji zombi od Dzaje po novinama molio mlad(j)e neizivljene igrace pre te tekme da obuzdaju udar sperme uglavu, uzalud. Doduse nije bio drugi zuti u toj tekmi, ali siguran sam da ima i takvih primera u istoriji ove igre :fantom:

Napisao sam i tokom derbija, sve sto sudac nije sudio za jedne i za druge u derbiju, sudio bi i za jedne i za druge protiv bilo kog drugog protivnika iz otadzbine nam

Da je Janko Tumbasevic napravio onaj faul, to bi bio crveni, da je Varjacic srusio Djigu, to bi bio penal, itd. 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, copkillah said:

Mogao je i laktom u glavu da ga potkači kao bonus, dirao je loptu prvo

 

Nemoj da paranoišeš i da vodiš hibridni rat™.

A to za lakat, videćeš da će i to da se desi.

Posle će sudija da u zapisnik upiše da je faul napravio neko iz Partizana i da je njemu dao karton.

Ustvari, meni je čudno da onaj juče nije u situaciji svirao penal za Napredak. Mislim, šta sad.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

 

80 sekundi, nije problem, ne utiče na igru, nije skidao dres niti navlačio preko glave, sudija uvek može da produži, šta hvali.....

Pa neka se posle neko usudi da kaže da forum nema edukacioni karakter.

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Pa neka se posle neko usudi da kaže da forum nema edukacioni karakter.

 

ima, uvek je imao......samo treba imati stpljenja, probiti se kroz vihor od smeća, i pronaći dragulje

  • +1 2
Link to comment

Jebote jednom prešli centar i daju nam ga iz centaršuta glavom. Pa ko nas je ovakve retardirane pravio. Hahaha jaoooo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...