Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

RADNIČKI: Stevanović, Fai, Yamkam, Vojnović, Bakić, Petrović, Luković, Cvetković, Mesarović, Belaković, Vukić.
REZERVE: Kitanović, Etongu, Čolović, Razak, Frei, Ilić, Stojanović, Petković, Terzić.
 
Nismo imalo dovoljno za klupu. Će pobedimo, duguju nam.
Link to comment
16 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pa mi smo desetkovani.

Da li je neko pominjao povrede igraca sem Stajica???

Addo i Bamidele kartoni...

  • +1 1
Link to comment

Ja gledam od starta nismo imali dva krštena igrača napred, tek kad su ušli Ilić i Čolović kolko tolko je imao ko da povuče, promeni stranu, odigra pas.. ovi do tad kod u patos samo da gledaju

Link to comment
1 minute ago, zikaPantelej said:

Ja gledam od starta nismo imali dva krštena igrača napred, tek kad su ušli Ilić i Čolović kolko tolko je imao ko da povuče, promeni stranu, odigra pas.. ovi do tad kod u patos samo da gledaju

 

Još Vojnović pošo napred :gospode:......a i gde ćeš neku kreativu s Mesarovića...

 

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Prvo poluvreme produzio tri minuta, drugo dva minuta.

 

Zajebao gi Vanja...svaki duel je svirao za njih faul. Oni 10 mi 20 faulova....daBogda ispali, zajedno s Voždovac i IMT....

  • +1 2
Link to comment

Šta li je Joksa mislio kad je reko da rade u ne baš prijatnim okolnostima? 

Link to comment

Bilo kako bilo, odigrali smo utakmicu preko kurca. Nikad više grešaka. Prvo poluvreme ni jednu loptu nisu dali Bamideleu. Ajd, taj gol što je dao. Kod oba gola niko se ne raduje. Jbm li ga šta se dešava.....Vrućina...:wacko:

  • +1 1
Link to comment

Pa il su pare, il im dokurčio možda nego iz "sporCkog" sektora.. šta drugo mož da bude

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...