Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

38 minutes ago, Gradina said:

Jedan šut u okvir gola dovoljno . Kud Simoviću kud . . . Nema kud više

 

Pa dobro, nije dobro....Dve 100% šanse, Vukić 1 na 1 je morao da realizuje, Bamidele, prazan gol-stativa. To bi bilo dovoljno. Penal..tja...jebo ih intezitet. Kao da nije dovoljno da "izmestiš" igrača, koji stoji na jednoj nozi, da ne može da šutne kako treba....trebaš da mu pocepaš dres i napraviš IPON da bi ti svirao penal. Vasiljević nije bio ni u protokolu.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Igramo dobro ali nece gol !!!

Carapani nisu zasluzili ni bod svojom igrom.

 

Čuo si šta kaže Gaćan...odmarali smo 5-6 igrača i bili smo svežiji.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Čuo si šta kaže Gaćan...odmarali smo 5-6 igrača i bili smo svežiji.

Svi koji se odmarali izasli u grcevima iz igre 🤣🤣🤣

Link to comment
  • 2 weeks later...

Katastrofalna igra ponovo posle inicijalnog gola, Ado ne moze da se poveze sa loptom ali i dalje pusti neki rezonski pas i pokvari negde protivniku igru. Docekasmo da se otvore malo i na svu srecu kaznismo. Da nam nije Dele-a da trči i asistira i daje debela nula. Ono mašenje kontre 3 na 1 je za zatvor. Stevke par puta pravovremeno reagovao, ok skroz. Vukic dobar sidraš, Smajli uneo malo živost. Mora sve to mnogo bolje. Iskreno se nadam odlasku uprave i mirnom opstanku ove godine.

Link to comment
20 minutes ago, MalteskiSoko said:

Katastrofalna igra ponovo posle inicijalnog gola, Ado ne moze da se poveze sa loptom ali i dalje pusti neki rezonski pas i pokvari negde protivniku igru. Docekasmo da se otvore malo i na svu srecu kaznismo. Da nam nije Dele-a da trči i asistira i daje debela nula. Ono mašenje kontre 3 na 1 je za zatvor. Stevke par puta pravovremeno reagovao, ok skroz. Vukic dobar sidraš, Smajli uneo malo živost. Mora sve to mnogo bolje. Iskreno se nadam odlasku uprave i mirnom opstanku ove godine.

 

Jbm li ga...mislim da se džabe nadaš, ali neka, nada poslednja umire. Ja pa mislim da će Tončev i Propadalao da budu tu još 50 godine...

elem...

Dimsi....par korektnih intervencija, ali i dalje mu je minus bacanje u mesto....biće.

Srednji red...i ako smo igrali sa 5 igrača na sredini, posle prvog gola je počelo da duva na sve strane. Ovde ide pohvala za Joksu što je reagovao i izveo Vanju. 

Mesarević, sebičnjak....

Belaković danas nije bio za kritiku, kao i Cvetković.

Malo je sramota da ti 5 igrača u polju pretrčava gerijatrija, ali valjda će da se reši i to.

Vukić mnogo jak u prijemu kada je okrenut ledjima ka golu. Tehnika siromašna...

Smajli odličan pregled i perfektan pas za drugi gol...

Bamidele....hm...kaže jedan prvotimac, kad je došao na prvi trening, mi gledamo i pitamo se...kako su uspeli da prejebu ovog da dodje kod nas...klasa. Nanjušio Ivica kintu....

i da...Yamkam, standardan...Addo...igra što mora. Zna fudbal, ali je previše ležeran.

Link to comment

Smajlagic mnogo spretniji i okretniji od Pepija.. jes Niško dete, i treba da igra, al za sad tanano dosta

Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

Bamidele....hm...kaže jedan prvotimac, kad je došao na prvi trening, mi gledamo i pitamo se...kako su uspeli da prejebu ovog da dodje kod nas...klasa.


Brate ovo bukvalno, od kad je došo to mi ne ide u glavu..po meni je trenutno jedan od najkompletnijih napadača u ligi. Braca Ristić uticao dosta, izgleda. I za Ada ovo potlisujem kao da ga neko s pušku tera da igra. Joksine izmene odlične po meni, sanirao problem nako vodjstva sa Vanjom i Smajlija ubaci ovaj odmah odgovori asistencijom i energijom. Jedino sto mi se ne svidja je to sto smo igrali neku šugavu zonu i davali smo im mnogo prostora sa loptom da dodju bukvalno do 16, a nismo kadri baš kad se zonski branimo.. izgleda je to bio i plan al sam grizo nokte od 1:0 do 2:0

Link to comment

Bamidele za 0:1 pretrčao igrača po sredini...kod 1:1 promašio prazan gol.

Za pobedu, gol je dao Cvetković...odigrao dupli pas sa Mesarovićem i uz malo sreće, sa strane povisio na 2:1.

Gol smo primili tako, što je amkam vratio loptu Stevanoviću, ali su ovome bili prekratki kramponi, a lopta mu je prošla ispod noge i otkoreljala se u gol. Pre toga i posle toga, Stevanović je bio odličan.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Joksimovic krenuo sa Adom, Stajicem i Lukovicem u sredinu. Ado se cak spustao ubzadnju liniju i odatle pokusavao da iznese loptu.

Mislim da je Lalat provaljen trener i da svi znaju za njegovu visoku zonu. Lepo spremljena taktika i naravno dali smo sebi autogol da zacinimo malo.

Dobra ideja a da ne bi izgledalo skroz kao teska defanziva treba nam jedan Kanga, Natho, Drincic, Caki... Lukovic je danas trebalo da je taj ali nije bio. Stajic i Ado daleko od toga...

Najbolji igraci Dele i Belakovic koji igra bolje levog spoljnog nego svi do sada...

Lepo smo koristilo prostor i tranziciju ali fali ofanzivniji Petkovic, citaj Faje u formi.

Fali jos malo uigranosti ...

Da ne trazim dlaku u jajetu, ovo je bila mnogo teska utakmica sa kojom Lalat gubi skoro svaku sansu za plej of a mi kao tim koji jos nije izasao iz krize ...

Mnogo vazna pobeda za bukvalno sve sto mozemo da se setimo pored rezultata...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

Imam utisak da dobijamo novog golmana i pored ovih dečijih bolesti.. to što nije pao posle greške je odlična stvar za mladog golmana. Joksa deluje taktički skroz  

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...