Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

38 minutes ago, Gradina said:

Jedan šut u okvir gola dovoljno . Kud Simoviću kud . . . Nema kud više

 

Pa dobro, nije dobro....Dve 100% šanse, Vukić 1 na 1 je morao da realizuje, Bamidele, prazan gol-stativa. To bi bilo dovoljno. Penal..tja...jebo ih intezitet. Kao da nije dovoljno da "izmestiš" igrača, koji stoji na jednoj nozi, da ne može da šutne kako treba....trebaš da mu pocepaš dres i napraviš IPON da bi ti svirao penal. Vasiljević nije bio ni u protokolu.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Igramo dobro ali nece gol !!!

Carapani nisu zasluzili ni bod svojom igrom.

 

Čuo si šta kaže Gaćan...odmarali smo 5-6 igrača i bili smo svežiji.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Čuo si šta kaže Gaćan...odmarali smo 5-6 igrača i bili smo svežiji.

Svi koji se odmarali izasli u grcevima iz igre 🤣🤣🤣

Link to comment
  • 2 weeks later...

Katastrofalna igra ponovo posle inicijalnog gola, Ado ne moze da se poveze sa loptom ali i dalje pusti neki rezonski pas i pokvari negde protivniku igru. Docekasmo da se otvore malo i na svu srecu kaznismo. Da nam nije Dele-a da trči i asistira i daje debela nula. Ono mašenje kontre 3 na 1 je za zatvor. Stevke par puta pravovremeno reagovao, ok skroz. Vukic dobar sidraš, Smajli uneo malo živost. Mora sve to mnogo bolje. Iskreno se nadam odlasku uprave i mirnom opstanku ove godine.

Link to comment
20 minutes ago, MalteskiSoko said:

Katastrofalna igra ponovo posle inicijalnog gola, Ado ne moze da se poveze sa loptom ali i dalje pusti neki rezonski pas i pokvari negde protivniku igru. Docekasmo da se otvore malo i na svu srecu kaznismo. Da nam nije Dele-a da trči i asistira i daje debela nula. Ono mašenje kontre 3 na 1 je za zatvor. Stevke par puta pravovremeno reagovao, ok skroz. Vukic dobar sidraš, Smajli uneo malo živost. Mora sve to mnogo bolje. Iskreno se nadam odlasku uprave i mirnom opstanku ove godine.

 

Jbm li ga...mislim da se džabe nadaš, ali neka, nada poslednja umire. Ja pa mislim da će Tončev i Propadalao da budu tu još 50 godine...

elem...

Dimsi....par korektnih intervencija, ali i dalje mu je minus bacanje u mesto....biće.

Srednji red...i ako smo igrali sa 5 igrača na sredini, posle prvog gola je počelo da duva na sve strane. Ovde ide pohvala za Joksu što je reagovao i izveo Vanju. 

Mesarević, sebičnjak....

Belaković danas nije bio za kritiku, kao i Cvetković.

Malo je sramota da ti 5 igrača u polju pretrčava gerijatrija, ali valjda će da se reši i to.

Vukić mnogo jak u prijemu kada je okrenut ledjima ka golu. Tehnika siromašna...

Smajli odličan pregled i perfektan pas za drugi gol...

Bamidele....hm...kaže jedan prvotimac, kad je došao na prvi trening, mi gledamo i pitamo se...kako su uspeli da prejebu ovog da dodje kod nas...klasa. Nanjušio Ivica kintu....

i da...Yamkam, standardan...Addo...igra što mora. Zna fudbal, ali je previše ležeran.

Link to comment

Smajlagic mnogo spretniji i okretniji od Pepija.. jes Niško dete, i treba da igra, al za sad tanano dosta

Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

Bamidele....hm...kaže jedan prvotimac, kad je došao na prvi trening, mi gledamo i pitamo se...kako su uspeli da prejebu ovog da dodje kod nas...klasa.


Brate ovo bukvalno, od kad je došo to mi ne ide u glavu..po meni je trenutno jedan od najkompletnijih napadača u ligi. Braca Ristić uticao dosta, izgleda. I za Ada ovo potlisujem kao da ga neko s pušku tera da igra. Joksine izmene odlične po meni, sanirao problem nako vodjstva sa Vanjom i Smajlija ubaci ovaj odmah odgovori asistencijom i energijom. Jedino sto mi se ne svidja je to sto smo igrali neku šugavu zonu i davali smo im mnogo prostora sa loptom da dodju bukvalno do 16, a nismo kadri baš kad se zonski branimo.. izgleda je to bio i plan al sam grizo nokte od 1:0 do 2:0

Link to comment

Bamidele za 0:1 pretrčao igrača po sredini...kod 1:1 promašio prazan gol.

Za pobedu, gol je dao Cvetković...odigrao dupli pas sa Mesarovićem i uz malo sreće, sa strane povisio na 2:1.

Gol smo primili tako, što je amkam vratio loptu Stevanoviću, ali su ovome bili prekratki kramponi, a lopta mu je prošla ispod noge i otkoreljala se u gol. Pre toga i posle toga, Stevanović je bio odličan.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Joksimovic krenuo sa Adom, Stajicem i Lukovicem u sredinu. Ado se cak spustao ubzadnju liniju i odatle pokusavao da iznese loptu.

Mislim da je Lalat provaljen trener i da svi znaju za njegovu visoku zonu. Lepo spremljena taktika i naravno dali smo sebi autogol da zacinimo malo.

Dobra ideja a da ne bi izgledalo skroz kao teska defanziva treba nam jedan Kanga, Natho, Drincic, Caki... Lukovic je danas trebalo da je taj ali nije bio. Stajic i Ado daleko od toga...

Najbolji igraci Dele i Belakovic koji igra bolje levog spoljnog nego svi do sada...

Lepo smo koristilo prostor i tranziciju ali fali ofanzivniji Petkovic, citaj Faje u formi.

Fali jos malo uigranosti ...

Da ne trazim dlaku u jajetu, ovo je bila mnogo teska utakmica sa kojom Lalat gubi skoro svaku sansu za plej of a mi kao tim koji jos nije izasao iz krize ...

Mnogo vazna pobeda za bukvalno sve sto mozemo da se setimo pored rezultata...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

Imam utisak da dobijamo novog golmana i pored ovih dečijih bolesti.. to što nije pao posle greške je odlična stvar za mladog golmana. Joksa deluje taktički skroz  

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...