Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Pročitah negde da sa dve pobede u prva dva kola rešavamo pitanje opstanka. Tačna li je ta matematika? 

Link to comment
5 hours ago, MalteskiSoko said:

Pročitah negde da sa dve pobede u prva dva kola rešavamo pitanje opstanka. Tačna li je ta matematika? 

Ne znam da li je tačna, ali ako je dovoljno dve pobede, eventualno tri, a mi imamo četiri kod kuće, eto nama dvojke ko vrata u nedelju.

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, MalteskiSoko said:

Pa svo vreme mi na Arena 10 išo Novi Pazar umesto nas.. i preživesmo

Kako bre to ? Skoro mi se žalio lik, na stranicu, na Arenu 4 mu išlo nešto bzvz, kaže, a ti si napisao da je prenos na A4....kažem mu, pa jeste, evo gledaam....a koji ti je operater Cable

Link to comment
9 minutes ago, MalteskiSoko said:

TvBox posto sam preko, ne znam od kog operatera vuče.. kakvi smo bili?

Prvo poluvreme poprilično nadmoćni u drugom smotani....vratilo nam se u poslednjim trenucimas meča ono što smo gubili u istom tom vremenu, pa..nekoliko utakmica.

Golman nam je bio OK, a do 40. minuta mogli smo i bez njega...imao je par dobrih odbrana. Mesarović ga tupio kad je ušao, mada je navodno, po komentatoru, uneo malo živosti-

  • +1 1
Link to comment

I Mesarovic i Colovic nisu doneli nista. Da ne kazem da su krivci za losu igru u drugom ...

Ocekivao sam da Joksimovic prodrma ekipu, da udje Fej ili Smajlagic... Neko, nesto...

Mozda je uvideo da mu izmene gore igraju pa covek stao sa njima na vreme 😁

  • +1 1
Link to comment

Igraju sa više slobode čini mi se, ranije sa mnogo manje dodira, striktne neke stvari postavljene ... a sad kako ko.. verovatno na osnovu kvaliteta 

Link to comment
On 22. 4. 2024. at 8:36, zikaPantelej said:

Igraju sa više slobode čini mi se, ranije sa mnogo manje dodira, striktne neke stvari postavljene ... a sad kako ko.. verovatno na osnovu kvaliteta 

Pa i Radnikova igra je takva da imaju vise slobode. Cvrst blok i kontre i polukontre.

Prepustili im igru.

 

Vanja mi podbacio, Belakovic sve bolji. Vukic igra otprilike kako sam ocekivao kad je dolazio. Meni licno slabo. Nije los ali uz Delea mislim da bi Skrbic ili Petrov eksplodirali.

 

Oba beka skroz defanzivna a zadnji vezni red nije mnogo kreativan. Treba nam paker ali Lukovic jos slabiji od ove dvojice.

 

Ado jako zanimljiv, ume da probije, zajeban za cuvanje i ako je zadnji vezn,i a opet to je sve. Ume da bude smiren, defanzivno ume da smanji pritisak kada nas protivnik sabije u sesnaest a mi osvojimo loptu. Kad ga gledas stices utisak samo sto ne pokida, sledeca tekma je njegova a on isto...

 

Vojnovic pod Joksimovicem dva puta bolji igrac sto ne mogu da kazem za Yamkama. On ko da gleda prema Vojvodini?

 

Ovaj tim je dovoljno jak za opstanak i verujem za dva kola da ce to da dokaze.

Ovom timu fali paker i spic koji ume da da 15-20komada po sezoni. Naravno golman mada mi je golmance sve sigurnije, plus bonus.

 

Steta sto ce da ga rasprodaju i sto ce da gledamo na jesen skroz drugi tim!

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...