Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

Ne sviđa se ni meni, mislim da bi se u taj sistem uklopili samo Galija i Beogradski sindikat. A ruka tržišta koju prizivam bi ih lepo đuture odjebala, kad se već razbacuju milijardama svega i stan u BGu na vodi im je mera i kriterijum, onda stvarno ne bi trebalo da im bude problem i da odu malo u ajdučiju. No wait, oni su već ajduci i dileri...ko će se tu snaći, zajebana je rabota kad žickaš pare od države, ne smeš da im se zameriš.

 

Ima takvih primera u istoriji popularne muzike koliko hoćeš, od koncerata po pustinjama sa generatorima pa do ilegalnih svirki po skvotovima. Ali neeee, ovi pucaju visoko i samo ih zanimaju milioni i milijarde svega. Aj baš da vidim.

 

@warp

  • Hvala 1
Link to comment

Al će da bude veselo kad Stanivuković sazna da BIH ima sve razvijeniju blek metal scenu, pa padne neki festival i dođu, recimo, Goirgoroth. :D

 

 

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
4 hours ago, francuski sobar said:

Vidim sad vest da će na obležavanju početka nove školske godinu u BL od gradskih sredstava nasupati Sergjej Pajić a i on je ko neki šmele mafijaš isto lol

 

Ahahahahaha SERGEJ PAJIĆ!!! Pa bolje Breskvici da grunu pare nego ovom mentolu :rolf:

Edited by Patty Lee
  • Haha 2
Link to comment
23 minutes ago, Patty Lee said:

Ahahahahaha SERGEJ PAJIĆ!!! Pa bolje Breskvici da grunu pare nego ovom mentolu :rolf:

 :rolf:

 

Pa bukv, njemu je peak kad nije provalio da mi je devojka trudna i ubacio je u spot i ceo fazon, a ona ceka dete sa nekim levim likom lololo

 

  • Haha 1
Link to comment



:ziga:

Svaki dan

Btw, Claypool je bible belt Balasevic

Boza was a racecar driver

A i citavog zivota mi Aenima album zvuci kao da izvire i nastaje iz ove pesme, i da nije bilo ove pesme ne bi Mejnard danas imo vinograd

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...
On 28. 5. 2023. at 17:25, Zli Gli said:

Ne pratim vas u prici o prljavim masnim mjetalikama nego samo zelim da foto razjasni da li je ovo voja z napisao iz zezanja ili nije cuo za malog debilka pa mislio da stvarno nastupa kao voja z(nedeljkovic)

izvini brate, sada me tek neki link doveo ovde.

zaista sam mislio da je vojaz - ustvari voja ž. neki klinac koji se nazvao tako. posle sam saznao tko je voja ž. burgijin mali koji je dosao do serije i ja sam, kao matorac, sve to shvatio pogresno.

jbg

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...