Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

16 minutes ago, napadaj said:

Ima li noćnih vozova? Meni je brat u Nemačkoj, pa nismo planirali da uzimamo smeštaj u Minhenu, nego da od njega odemo do Minhena i nazad, jedino ne znam da li noću ima vozova kojima bismo mogli da se vratimo. Kapiram da će noćnih svakako biti u vreme prvenstva? On živi blizu Štugarta, tako da bismo odatle išli u Minhen.

 

 

Ima i flix voz pa proveri i to. Doduše za Sloveniju se igra u 15h pa ti je verovatno veći izbor vozova za nazad.

Link to comment
  • 1 month later...

Jesu li vam se pojavile karte u aplikaciji? Meni sad stigao email da kreće resale, stoji sell your tickets, a meni karte još nisu ni stigle.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Savo vodi 1:0 u Zenici, jos 10 minuta, veliko ce iznenadjenje da bude ako izdrze. Jel se to jedna igra, i zasto u Bosni kada su Bosanci imali krs kvalifikacije?

Edited by JohnnyD
Link to comment

Na 15 minuta i Island od EP. Doduše nije Savo materijal da odvede ekipu na Euro, a još manje Bosnu.

Link to comment

Dakle, imamo finaliste - Gruzija-Grcka; Ukrajina-Island; Vels-Poljska.

 

U utorak se igraju utakmice, Gruzija pocinje nesto ranije, u 18:00, preostale dve u  20:45.

  • +1 2
Link to comment
Just now, levi said:

daleka ali prijateljska Gruzija na Euru

Simpa su, pola se krsti pola klanja. Blago sam navijao za njih do prvog penala. Posle kada sam video jebene lasere, odmah sam se prešaltovao.

 

Posle potencijalne grupe Srbija-Hrvatska-Albanija, Nemačka je izbegla još jednu kosku u vidu meča Turska-Grčka.

  • +1 1
Link to comment

Amtosfera kao na finalu SP i da su osvojili kuci, ne znam koliki je stadion kapacitet, kakva radost kod svakog na tribinama

Dva penala pored stative, 90 minuta onako, produzeci extra, precka i dve tri stopostotne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...