Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

Ako je neko kupovao karte i ima karte za utakmice Škotske, mogu da ga povežem sa Škotom koji bi za te karte mijenjao svoje karte koje ima za Slovenija - Srbija, Danska - Srbija.

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

ako neko planira da dolazi u minhen, neka odmah trazi hotel tako da se moze na vreme otkazati. bice pakao sa hotelima

ne razumem

Link to comment
21 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

ne razumem

 

 

Uzmes hotel sad da mozes na vrijeme da otkazes i kad odes tamo spavas hm, jun je mozes i na klupi u parku.

Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

ne razumem


ko se prijavio za karte neće znati da li je dobio karte do kraja januara. tad bi moglo teško naći hotel po pristojnoj ceni. sad rezervises smeštaj, pa ako ne dodjes do karte onda otkažeš

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:


ko se prijavio za karte neće znati da li je dobio karte do kraja januara. tad bi moglo teško naći hotel po pristojnoj ceni. sad rezervises smeštaj, pa ako ne dodjes do karte onda otkažeš

Baš tako, ja sam za MinKen već našao, ali zato za selo zvano Gelzenkirhen će biti magija naći nešto. 

Link to comment

Nemam pojma, mi igramo loše pa igramo loše... isto nam se vaća. Al od svih ekipa iz A ja bih najpre Engleze, dobili smo najslabiju ekipu iz C i na papiru najjaču iz B al koje se ič ne bojim ako iole nađemo igru. Ako se to ne desi nama su Bugari rival a ne Engleska i Danska 

Link to comment

Nesto razmisljam, nisam teoreticar zavere samo mi je cudno da u poslednjem izvlacenju nije bilo mesano vec kvalifikovane repke sa kvalifikantima, nego prvo sve tri kvalifikovane pa sva tri kvalifikanta (ili je moralo tako po nekom pravilu)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...