Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

14 minutes ago, Baldrick S. said:

I dok modovi ne otvore temu za EURO, platio karte za Englesku (Gelsenkirhen), otisao na booking i airnbnb i naravno da je jedini iole pristojan smestaj za relativno normalne pare moze da se nadje negde u Holandiji :ph34r: Sve ostalo za vikend a da je makar i 50 km blizu stadiona ili kosta preko 500 evra za noc ili je rasprodato. Dabogda vam dosao kuci nikad (ne kunem admiri, "it's coming home", prizivanje engleskih navijaca za nekom evro/svetskom titulom.

 

1™ neiskustvo. trebao si odmah da rezervises nesto na bookingu i onda otkazes ako ne treba

 

kod mene sipak

 

Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

 

1™ neiskustvo. trebao si odmah da rezervises nesto na bookingu i onda otkazes ako ne treba

 

kod mene sipak

 

 

Uopste se ne zajebavam. Skroz sam zaboravio da sam aplicirao za karte.

Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

Uopste se ne zajebavam. Skroz sam zaboravio da sam aplicirao za karte.


odes autom da još jednim vozačem pa podelite vozanje :)

 

Link to comment
2 hours ago, Baldrick S. said:

I dok modovi ne otvore temu za EURO, platio karte za Englesku (Gelsenkirhen), otisao na booking i airnbnb i naravno da je jedini iole pristojan smestaj za relativno normalne pare moze da se nadje negde u Holandiji :ph34r: Sve ostalo za vikend a da je makar i 50 km blizu stadiona ili kosta preko 500 evra za noc ili je rasprodato. Dabogda vam dosao kuci nikad (ne kunem admiri, "it's coming home", prizivanje engleskih navijaca za nekom evro/svetskom titulom.

Nije toliko ni do Engleza, koliko je Gelzenkirhen selendra jedna. I ja sam do skoro zbog Šalkea imao drugačiji utisak.

Link to comment

hehe kako me raduju ove cene u jebenom gelzenu od 500e za noć

 

odmah će cene kod elenika na ostrvu za nemce da odu sa prošlogodišnjih 150 na 350

 

trljam ruke

 

a komentar da je gelzen selendra, pa 97 posto nemačke je selendra

 

imaš berlin hamburg nešto kelna i to je to

 

barem je tako bilo

 

sad i ta selendra ima neke gotivne elemente ali jbga.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Eleniko said:

hehe kako me raduju ove cene u jebenom gelzenu od 500e za noć

 

odmah će cene kod elenika na ostrvu za nemce da odu sa prošlogodišnjih 150 na 350

 

trljam ruke

 

a komentar da je gelzen selendra, pa 97 posto nemačke je selendra

 

imaš berlin hamburg nešto kelna i to je to

 

barem je tako bilo

 

sad i ta selendra ima neke gotivne elemente ali jbga.

Sve stoji, samo me je iznenadilo da su Esen, Bohum i skoro sve oko GZ veći i sa dosta više kapaciteta za smeštaj. Ali dobro to je svakako do mene i pogrešnog utiska zato što je Šalke odatle.

Link to comment
12 hours ago, Baldrick S. said:

I dok modovi ne otvore temu za EURO, platio karte za Englesku (Gelsenkirhen), otisao na booking i airnbnb i naravno da je jedini iole pristojan smestaj za relativno normalne pare moze da se nadje negde u Holandiji :ph34r: Sve ostalo za vikend a da je makar i 50 km blizu stadiona ili kosta preko 500 evra za noc ili je rasprodato. Dabogda vam dosao kuci nikad (ne kunem admiri, "it's coming home", prizivanje engleskih navijaca za nekom evro/svetskom titulom.

 

Uzmi neki krs od smjestaja. Eto, rjesio sam ti to

  • +1 1
Link to comment

Ima li noćnih vozova? Meni je brat u Nemačkoj, pa nismo planirali da uzimamo smeštaj u Minhenu, nego da od njega odemo do Minhena i nazad, jedino ne znam da li noću ima vozova kojima bismo mogli da se vratimo. Kapiram da će noćnih svakako biti u vreme prvenstva? On živi blizu Štugarta, tako da bismo odatle išli u Minhen.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Ima li noćnih vozova? Meni je brat u Nemačkoj, pa nismo planirali da uzimamo smeštaj u Minhenu, nego da od njega odemo do Minhena i nazad, jedino ne znam da li noću ima vozova kojima bismo mogli da se vratimo. Kapiram da će noćnih svakako biti u vreme prvenstva? On živi blizu Štugarta, tako da bismo odatle išli u Minhen.

 

 

 

tanko

image.thumb.png.fc87a60a8f977dcbe464519ed89f0db2.png

 

imas zato flixbus

image.png.3d13e5a16164f2cd766fafecc90f3271.png

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

U martu je samo za ko prodje uspešno baraž a posle toga ide valjda zvanična preprodaja.

 

da, znam. posle baraza ce biti neke karte ponudjene, mimo ekipa koje prodju

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...