Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

Nesto razmisljam, nisam teoreticar zavere samo mi je cudno da u poslednjem izvlacenju nije bilo mesano vec kvalifikovane repke sa kvalifikantima, nego prvo sve tri kvalifikovane pa sva tri kvalifikanta (ili je moralo tako po nekom pravilu)?

Bilo je svih 6 loptica u istom ćupu kod Laudrupa. Mada jeste bilo čudno, još ovi kvalifikanti izvlačeni redom Liga A, pa B i na kraju C.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, *edited by mod said:

Baš tako, ja sam za MinKen već našao, ali zato za selo zvano Gelzenkirhen će biti magija naći nešto. 

u minkenu kod druga vrv, za gelzen ima nekih smestaja al su svi manje vise na 5-10 km od centra. 

Link to comment
2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

u minkenu kod druga vrv, za gelzen ima nekih smestaja al su svi manje vise na 5-10 km od centra. 

 

u nemackoj sljaka gradski vrlo dobro tako da ni 20km ne mora da predstavlja problem.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Profesionalac said:

Bilo je svih 6 loptica u istom ćupu kod Laudrupa. Mada jeste bilo čudno, još ovi kvalifikanti izvlačeni redom Liga A, pa B i na kraju C.

 

ako me matika jos sluzi:

 

za prve tri kuglice da su sve poznati timove: 1/2*2/5*1/4 = 5% , ako se doda redosled A-B-C onda jos *1/6

Link to comment

pretpostavljam da ce fudbal moderatori da prave potforum za EURO 2024.

onda mozemo jedan topic za putovanje, smestaj, what-to-see, what-to-do. ja cu da pokrijem minhen, naravno :)

 

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

Od nas četvorice ja dobio za Sloveniju najjeftinije ortak one za 60 za Dansku i Sloveniju tako da ćemo te druge da koristimo. Ne znam ako nekom mogu da prebacim pravo pa da kupi za Sloveniju ako hoće?

Link to comment

pa te od 60 su najjeftinije valjda.

 

meni ovo ok, aplicirao sam i za neko sf ili f ali nije proslo. 2 od 4, sad valja juriti smestaje

Link to comment
1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa te od 60 su najjeftinije valjda.

 

meni ovo ok, aplicirao sam i za neko sf ili f ali nije proslo. 2 od 4, sad valja juriti smestaje

Nisu, ima i za 30e

Link to comment
43 minutes ago, napadaj said:

I mene to zanima, trebaju mi za ENG, pošto sila ljudi hoće da ide na tu utakmicu.

Biće verovatno i od 31og dodatne od ljudi koji su dobili a nisu kupili jer koliko vidim kod mene je prozor do 30og

Link to comment

I meni je stigla potvrda za 3 karte za Englesku. Još razmišljam kad sam uopšte aplicirao za iste 😂

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Biće verovatno i od 31og dodatne od ljudi koji su dobili a nisu kupili jer koliko vidim kod mene je prozor do 30og

 

Da, moralo bi da bude toga, a postoji i opcija prenošenja karata u aplikaciji, tako da kapiram da će moći da se kupe i mimo mafioza.

Link to comment

I dok modovi ne otvore temu za EURO, platio karte za Englesku (Gelsenkirhen), otisao na booking i airnbnb i naravno da je jedini iole pristojan smestaj za relativno normalne pare moze da se nadje negde u Holandiji :ph34r: Sve ostalo za vikend a da je makar i 50 km blizu stadiona ili kosta preko 500 evra za noc ili je rasprodato. Dabogda vam dosao kuci nikad (ne kunem admiri, "it's coming home", prizivanje engleskih navijaca za nekom evro/svetskom titulom.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...