Jump to content
IGNORED

Prodavnice


igoraki

Recommended Posts

u herceg novom su cijene bile i vise nego ok prije 3-4 g - ali okolnosti su bile drugacije

Link to comment
36 minutes ago, morgana said:

u herceg novom su cijene bile i vise nego ok prije 3-4 g - ali okolnosti su bile drugacije

Kao da su smislili da deru. Mozda mi se ucinilo da je sve skupo jer su gluposti skupe, a to mi zapalo za oko

Link to comment
Posted (edited)

meni nostalgiju udara frikom cijenom lignji

Edited by morgana
Link to comment

Koliko su ti lignjoslavi?

 

I vrede li čemu one očišćene smrznute dagnje?

 

 

Retko kupujem morske plodove, a nedavno jesam kozice u Maksiju i bez lažne skromnosti ću reći da sam briljirao! Ajd kozice, par minuta na tiganju da se zarumene, ali sos, nešto poput putaneska sosa je bio brutalan. Kozice sam udavio u sosu, pa sve zapekao u rerni sa feta sirom odozgo i poslužio uz prepečen (naliven m uljem) hleb. Jedino što je tom obroku falilo da dobije mišlenovu zvezdicu je što mi more nije u kuhinji, nego su kozice iz Ekvadora morale do mene da stignu preko Dobanovaca i Maksijevog frižidera. 

 

  • Wub 4
Link to comment

800+ din 400 g, reka sam ne može.

 

mogu dagnje (mušlje!) da se koriste, ja uzmem ponekad za špagete ili rižot.

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Ras said:

Koliko su ti lignjoslavi?

 

I vrede li čemu one očišćene smrznute dagnje?

 

 

Retko kupujem morske plodove, a nedavno jesam kozice u Maksiju i bez lažne skromnosti ću reći da sam briljirao! Ajd kozice, par minuta na tiganju da se zarumene, ali sos, nešto poput putaneska sosa je bio brutalan. Kozice sam udavio u sosu, pa sve zapekao u rerni sa feta sirom odozgo i poslužio uz prepečen (naliven m uljem) hleb. Jedino što je tom obroku falilo da dobije mišlenovu zvezdicu je što mi more nije u kuhinji, nego su kozice iz Ekvadora morale do mene da stignu preko Dobanovaca i Maksijevog frižidera. 

 

Patlidžan u Lindi na akciji. Eto nove prilike da se pokažeš😎

  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, morgana said:

meni nostalgiju udara frikom cijenom lignji

 

2 hours ago, Ras said:

Koliko su ti lignjoslavi?

 

I vrede li čemu one očišćene smrznute dagnje?

Ja to kupujem u ribarnici na meru, jeftinije je nego pakovano.

Nisam se otrovala do sada. 

Doduse kad spremam to su vise dagnje sa spagetama nego spagete sa dagnjama. I one nisu skupe, nisu ni lignje, kozice jesu :)

Link to comment

Lignje sam danas uzela preko aplikacije za 600 dindži. Uključila po prvi put kupone, kad ono imam lignje jeftinije. U maksiju

Link to comment
  • 2 weeks later...

opet je momenat da broj jedan i ja pomenemo kako smo kad smo prije 3-4 godine bili mladi alvu i marinirani patlidzan u ruskoj radnji kupovali za dz

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

opet je momenat da broj jedan i ja pomenemo kako smo kad smo prije 3-4 godine bili mladi alvu i marinirani patlidzan u ruskoj radnji kupovali za dz

Bukvalno, mojotac se bio navadio na neku alvu iz Ukrajine doduse, em kvalitetno em ne preskupo. POsle kaze nestalo kad je krenuo rat. SR je na nivou da svakog motivise na kombinaciju dijete i sopstvene bashte.

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Mel said:

Bukvalno, mojotac se bio navadio na neku alvu iz Ukrajine doduse, em kvalitetno em ne preskupo. POsle kaze nestalo kad je krenuo rat. SR je na nivou da svakog motivise na kombinaciju dijete i sopstvene bashte.

 

trebalo bi da ponegdje po zdravim hranama moze da se nadje slicna alva, tj ako je tvoj tata kupovao ovu koju sam i ja

 

 

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

trebalo bi da ponegdje po zdravim hranama moze da se nadje slicna alva, tj ako je tvoj tata kupovao ovu koju sam i ja

 

 

 

Neka Ukrajinska mislim da se zebra zvala. Prosharana chokoladnim strajpsovima.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...