Jump to content
IGNORED

Prodavnice


igoraki

Recommended Posts

3 minutes ago, werbatim said:

Otisao bas zbog maslaca u NBG radnju, 1000 RSD mi bila dobra cena, samo sto nije 1000 nego 1490 :laugh:

 

Sori!

I ogradio sam se delom, a i oni menjaju cene skoro na nedeljnom nivou.

Koji si puter kupio? Staroplaninski?

Edited by Ras
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Otvoren korejski supermarket na uglu Resavske i Bulevara.

 

Ala će se jesti kimči.

 

Hvala na objavi. I red je da se ovo kaže i na drugoj stranici, kada je već ovaj topik otvoren tom vešću :D

  • Haha 6
Link to comment

@Milošica zanemari sad to silno izvinjavanje polovini formuma nego reci kad ideš u obilazak i kad mogu da očekujem izveštaj o asortimanu prodavnice.

nemam ovih dana vremena da idem do tamo a ti se sigurno švrćkaš po gradu.

  • Haha 1
Link to comment

U Veru su dani Srbije, izmedju ostalog u ponudi su ovciji i kozji sir (od nepasterizovanog mleka) sa farme EVA na Staroj Planini, farma je nekada bila drzavna, a pre par godina je preuzeo Nikola Mirotic.

Isto tako u Veru imaju i Pirotski kackavalj(kravlji je 2700, ovciji 4000) od poljoprivrednog gazdinstva "Pirocanci", ovu mlekaru je oformio bivsi profesor  Mlekarske skole, trebalo bi da je po kvalitetu nalik na onom iz Mlekarske od pre 15-ak godina, ovaj danas iz Mlekarske ne lici na kackavalj.

Edited by nbg1
  • Wub 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

našao sam prodavnicu "stara planina" na zemunskoj pijaci, nemam pojma od kad postoji, pošto po pijaci ima dobrog sira nisam ni gledao te radnje sa mlečnim proizvodima, uzeo ovčiji, odličan 5.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 10. 3. 2023. at 15:31, banatjanin said:

 

možemo samo da sednemo i plačemo za Biser ovčijim kiselim, što smo pojeli do prošle godine, pojeli smo.

 

Ukinuli su komplet liniju svežih proizvoda - nema više milerama, pavalake, jogurta i kiselog mleka, samo sireve rade od sada. Koliko sam čuo, i fizički je razmontiran taj deo frabrike i neće više ni pokretati tu proizvodnju.

 

Sa istinskim zadovoljstvom demantujem ovaj post!

 

IMA OVČIJEG KISELOG!

Kupio pre dva dana u lokalnoj radnji i čini mi se kremastije i ukusnije nego ikad

 

(sve što sam napisao za sveži program Mlekoprodukta stoji i dalje, ukinut je. Osim, očigledno, ovčijeg kiselog)

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
 
Sa istinskim zadovoljstvom demantujem ovaj post!
 
IMA OVČIJEG KISELOG!
Kupio pre dva dana u lokalnoj radnji i čini mi se kremastije i ukusnije nego ikad
 
(sve što sam napisao za sveži program Mlekoprodukta stoji i dalje, ukinut je. Osim, očigledno, ovčijeg kiselog)

Pošto mislim da je tvoje lokalno i moje lokalno, molim za lokaciju.
Žena se pre neki dan vratila sa pijace sa 0 bodova.
Nigde nema ovčije...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...