Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

7 minutes ago, Lancia said:

Alkaras, Rune, Siner i Medjedovic. Bice klanica.

 

Mislim da Sinner nema mentalitet.

 

 

Što se tiče Medjedovića. sećam se kad smo tamo neke osamdeset pete, šeste igrali Davis Cup, da li je bio u pitanju Alžir, Maroko, Tunis, tako neka zemlja i bila je u pitanju evroafrička grupa. Boba i Prpić iz nekog razloga nisu mogli da igraju, tako da su na terene izašli Bruno Orešar i Željko Čiča, i naravno, sve pogubili - bukvalno sam se radovao svakom poenu, a ne gemu.

 

E, takvog mi je kvaliteta i Medjedović, možda više Čiča nego Orešar...  1584414675.5338-smiley-1.webp.00f8f291b51e34f105a10167ccf1ecb6.webp

Edited by Jeremija
  • Haha 1
Link to comment

Vikinzi su se zestoko posibali 💪pobedio mladji sa vecim cojonima. 

Ni kisa im nije smetala, odrasli su u takvom ambijentu, narocito Norvezanin. Tamo po ceo dan rominja i niko ne nosi kisobran. 

Nisam gledala deo kad je Rune uzeo MTO, Visko pominje da je od tad momentum presao na njegovu stranu. 

Sad da vidimo Slovene od kakvog materijala su napravljeni i tope li se na kisi :lolol:

Edited by Serena
Link to comment

Pa jeste uzeo medicinski bezveze nakon pretrpljenog brejka ali takva su pravila valjda i eto ispostavilo se kao dobro. 

 

Sad ce i ova dvojica u tri seta ali mislim da dobija ovaj put Cicipas. 

Link to comment

medjedu ce trebati vremena da se probije, vidim ga u top 50. za nesto vise zavisi od x stvari. ima servis i forhend ali je trom i spor. jbg mora da se radi

nalozeni rune mi je najvece osvezenje kad su u pitanju klinci rodjeni posle 2000.

alkaraz projekat, siner bot, muzeti baletan itd

navijam za napaljenka i za pare bih voleo da bude veci igrac od projektovanog, a ovome sudbinu king felixa

 

nego, zadnje doba doslo kad se mora biti uz cicija protiv mede. sve zbog prokletog zreba, jer u suprotnom ne sumnjam u najnepovoljniji ishod rg draw-a kao i uvek

Link to comment

Lepo je Medo rekao, kad je mogla Sarapova da nauci da igra na sljaci i osvoji RG zasto ne bi i on, a govorila je za sebe da se na sljaci oseca kao krava na ledu. 

 

  • +1 2
Link to comment

Rune ima par sati vise za odmor ali Medin mec je bio fizicki manje zahtevan tako da su egal sto se fizickog stanja tice. 

Zensko finale pocelo u 11, mislila sam da ce ga prebaciti za sutra. 

Italijani i organizacija :isuse: Bas me zanima sta bi bilo da turnir traje nedelju dana kao ranije. Ove godine su ga produzili na 12 dana i oni opet stavili dan za danom 1/2f i finale. 

Kazu da ce praviti krov na centralnom, ako ga budu gradili ko Francuzi onda cemo se nacekati. 

Link to comment

Pet titula sa razlicitih mastersa, a danas bi mogla pasti i sesta. 

Meda inace ima 19 titula sa 19 razlicitih turnira, ni jednu do sad nije odbranio. 

Link to comment

Od aktivnih igraca samo njih 6 ima vise od jedne masters titule 

38 - DJOKOVIC

36 - NADAL

14 - MURRAY

5 - MEDVEDEV, ZVEREV

4 - ALCARAZ

2 - TSITSIPAS

Mozda im se RUNE danas prikljuci....

Alcaraz se bas rano nasao u ovom drustvu. 

Kad pomislim da su Tim, del Potro, Wawa uzeli samo po jedan masters onda mi ove Novakove i Rafine brojke deluju nestvarne.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...