Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

39 minutes ago, Midgeta said:

 

Meni i Rafa favorit  (ako bude igrao uopste), njega ne mozes nikad na RG da otpises

 

I meni dok igra pa makar i na jednoj nozi

  • +1 1
Link to comment

ceka se samo potvrda, cime ujedno leti iz prvih 100

leteli su i agasi, marej pa se vracali.. bumo vidli.

licno, mislim da ga od penzije odvlace jos samo naredne OI koje ce se odrzati u bulonjskoj sumi

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Ovo je plaćanje danka neigranju na Američkoj turneji, potpuno ispadanje iz forme, plus neka povreda, plus ko zna šta sa terenima na Dorćolu.

Po mom nebitnom mišljenju, Novak nema šta mnogo da očekuje na RG-u, i da bi trebalo da se fokusira na travu i da tu juri 23. slem.

Samo za Arkadiju, tako kaze :rolleyes:

 

Link to comment
1 hour ago, TS-CS said:

licno, mislim da ga od penzije odvlace jos samo naredne OI koje ce se odrzati u bulonjskoj sumi

Ja mislim da ga je Novak odvlacio od penzije i zelja da ostane najtrofejniji GS igrac.

Ako se dobro secam, davno su pricali, da zbog specijalnog uloska koji nosi za stopalo trpe kolena pa su zato i ona stradala. Kao i ono anesteziranje stopala je donelo trenutno olaksanje, ali se problem preneo vislje, na kuk. 

Cemu moze da se nada covek sa anesteziranim stopalom, rasturenim kolenima i nacetim kukom protiv Alcaraza, Runea, Cerundola itd. 

 

Link to comment

Mene danas uzasno bolela glava, migrena 🥴, tako da na srecu nisam gledala Novakov mec. Prezirem ovakva njegova izdanja. Pomislim uvek ako mene nervira ovoliko kakav tek osecaj izaziva kod hejtera. Ok boli te lakat, osecas se nemocno naspram napaljenog klinca, pa jel to razlog da se deres na svoje ljude u boksu i to pred celim stadionom, pred klincima za koje znas da si im idol... Mislim stvarno... Zapni bre iz sve snage i igraj, ako ide ide ako ne jbg penzija. Kako je Fed na zadnjem mecu na RG protiv Kepfera, igrao do iznemoglosti i dobio ga, a predao sledeci. Nije srao po boksu ni drao se na publiku. 

Posle toga u Haleu izgubio od Feliksa, nije se pojavio na KZŠ, 2 sata su ga cekali dok se nije smirio i opet sve kulturno odradio, a ovaj nas magarac se debilise pred svima i onda mu krivo sto publika ne navija za njega :mad: 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Samo za Arkadiju, tako kaze :rolleyes:

 

Pa takav stav ga je i doveo do 22 gs titule, a ne tihovanje kod kuće. 

 

Tihovanje je za nas sredovečene, debele koji traže cvikere kada gledaju tv.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Pa takav stav ga je i doveo do 22 gs titule, a ne tihovanje kod kuće. 

 

Tihovanje je za nas sredovečene, debele koji traže cvikere kada gledaju tv.

Al me ocrni sad :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Kako je ovim zenama na WTA turu kad igraju protiv ove Svjontek, makar na sljaci, znaci zlo. Devojka neka cudna, uvek 100% u fokusu, nema ili ne pokazuje nervozu, samo stiskanje pesnice i bodrenje sebe, kao hipnotisana. Nesto slicno kao Nadal, jedan uzas. Zato valjda toliko gotivim Novaka, da ne pricam ranije Agasija, Safina, danas Medvedeva koliko god delovao i on cudno. Ljudi od krvi i mesa a ne ovi jebeni roboti... Cak i Sabalenka koja je fizicki duplo veca zna da se nasmeje, nasali... A ova nista, samo gazi redom i ne osvrce se. Jadna Ribakina veceras. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...