Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Lepse bi bilo da nije predaja ali em se Ribakina razigrala, em ova stvarno proklizala na samom kraju drugog seta i dozivela mini povredu pa je predala kad je videla da ce izgubiti. Bas steta, mogla je da je okrene skroz regularno i jako do samog kraja. 

  • +1 1
Link to comment

Videla sam kad je proklizala, nije delovalo strasno. 

Ali obzirom da je hladno, opasno je, svaki nagli pokret moze da te kosta povrede. 

Link to comment
4 minutes ago, ivy said:

kako je moguce da nemamo WTA temu?

 

rodna ravnopravnost :D

nemamo ni atp, ali se atp vise prati 

 

Link to comment
2 hours ago, ivy said:

kako je moguce da nemamo WTA temu?

I ja se pitam. Mislila sam da je otvorim ali se bojim da cu na njoj samo ja pisati, a niko nece citati :lolol: onda s vremena na vreme ubacim po nesto ovde pa se neko zezne i ipak procita :wicked:

  • +1 1
Link to comment

Cicipas otprilike prvi put u karijeri pokazao emocije kad je uzeo ribrejk za 5:4 u drugom setu, stisnuo pesnicu i mlatarao reketom... Izgleda da ga je Coric nesto iziritirao pre toga, cak se pozalio i sudiji par minuta pre toga. 

Link to comment

Kako dobro igraju obojica, svaka cast. Rud se ili sastavio sa sobom konacno ili mu prosto lezi atleta, ima 4-0 skor s njim valjda.

 

Bice jako zajeban Rolan Garos. 

  • +1 1
Link to comment

Definitivno nema mentalitet.

 

 

S druge strane, i po ovom meču se vidi da (ako ne bude povreda i sličnog) Rune ima i mentalitet i kvalitet da bude veliki igrač.

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

Definitivno nema mentalitet.

 

 

S druge strane, i po ovom meču se vidi da (ako ne bude povreda i sličnog) Rune ima i mentalitet i kvalitet da bude veliki igrač.

Alkaras, Rune, Siner i Medjedovic. Bice klanica.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Rune zasluženo, čak ni u prvom setu nije bio toliko loš, jedino u TB-u, a onda epski raspad Ruda u drugom setu.

Nema on to u sebi. Uvek pri vrhu, ali taj jedan korak do šampiona sada izgleda kao nedostižan san.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...