Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

10 minutes ago, Midgeta said:

Ceo zivot sam nalazim resenja, koji cete mi uopste, nemate mentalnu snagu :laugh:

 

Rant nikad jaci

E, to ti se zove hleb sa sedam kora :)

Link to comment
Just now, Jeremija said:

Pocepa ga Rune k'o svinja masnu kesu...  

 

 

Ozbiljno mora da se diže forma do RG-a.

Ono sto je ipak dobro, bar u trecem setu je postojao voljni moment, ali stoji da je posteno nadigran.

  • +1 3
Link to comment

Ovo je plaćanje danka neigranju na Američkoj turneji, potpuno ispadanje iz forme, plus neka povreda, plus ko zna šta sa terenima na Dorćolu.

Po mom nebitnom mišljenju, Novak nema šta mnogo da očekuje na RG-u, i da bi trebalo da se fokusira na travu i da tu juri 23. slem.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ovo je plaćanje danka neigranju na Američkoj turneji, potpuno ispadanje iz forme, plus neka povreda, plus ko zna šta sa terenima na Dorćolu.

Po mom nebitnom mišljenju, Novak nema šta mnogo da očekuje na RG-u, i da bi trebalo da se fokusira na travu i da tu juri 23. slem.

 

Nema smisla da se ne fokusira na RG kad bukvalno samo zbog slemova i igra. Pogotovu što se nažalsot nije istrošio na turnirima na šljaci. 

 

Naravno da će probati do kraja, što je i normalno, nije problem kondicija već što je magarac ispao iz forme skroz, ko ga jebe kad neće da se vaksa. Izgubio je meč fitnes, a i pobednički mentalitet jer se u tenisu samopouzdanje jako teško stiče i jako lako gubi. Onda krenu sumnje posle dužih pauza, i ćao. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Meni je Nole i dalje uz Alkaraza glavni favorit na RG.

 

Tamo će da ga vadi što je na 3 dobijena. On ima tu psihu za slemove, jer zna da ima prostora i da može da se vrati.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Meni je Nole i dalje uz Alkaraza glavni favorit na RG.

Apsolutno. Delim vase cenjeno misljenje, tri seta je tri seta, molim lepo. :sleep:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Tsai said:

Usho mu je klinac u glavu. Samo da ga izbegne na RG

Ne može baš sve da ih izbegne, je l tako?

Trenutno bi ga i Medvedev stavio u džep.

Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Meni je Nole i dalje uz Alkaraza glavni favorit na RG.

 

Meni i Rafa favorit  (ako bude igrao uopste), njega ne mozes nikad na RG da otpises

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...