Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Čekaj, bre, svaki dan ga nešto boli, uzima lekove, nadrkan je na sve i svakoga, urla na boks i na publiku, itd... Šta treba da mislim, da uživa u igri i u sportskom nadmetanju?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ras said:

Čekaj, bre, svaki dan ga nešto boli, uzima lekove, nadrkan je na sve i svakoga, urla na boks i na publiku, itd... Šta treba da mislim, da uživa u igri i u sportskom nadmetanju?

Sta se brecas na mene :lolol:?¿ Sam je kriv, voli da se nadje svakom klincu na turu, posle je zapanjen sto svi igraju 1000% bas protiv njega. Odradi jos to sto ti ostalo od karijere, posle uzmi treniraj nekog, radi sta hoces.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Sta se brecas na mene :lolol:?¿ Sam je kriv, voli da se nadje svakom klincu na turu, posle je zapanjen sto svi igraju 1000% bas protiv njega. Odradi jos to sto ti ostalo od karijere, posle uzmi treniraj nekog, radi sta hoces.

Sori, znaš da nije ništa protiv tebe usmereno, nego je danas baš vala preterao.

A i ja dokon uzeo da gledam.

 

Edit.

Ne znam šta se Đokoviću dešavalo sa FH u prvom setu, pa mu nije prolazio ni iz čistih situacija? 12-13 UE iz FH, možda i više.

Edited by Ras
Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Sori, znaš da nije ništa protiv tebe usmereno, nego je danas baš vala preterao.

A i ja dokon uzeo da gledam.

 

Edit.

Ne znam šta se Đokoviću dešavalo sa FH u prvom setu, pa mu nije prolazio ni iz čistih situacija?

Nisam gledao, al to mu se sve cesce desava + intervjui u kojim se ponavlja toliko da je vec svima muka. Na korak je od toga da bude GOAT, ocigledno da je racunao da ce protivnici i publika imati veci respekt i to ga cini nervoznim, dok se u jednom momentu ne resetuje. Bar tako ja vidim.  

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Ras said:

Čekaj, bre, svaki dan ga nešto boli, uzima lekove, nadrkan je na sve i svakoga

Uostalom kao i svaki drugi penzioner :)

  • +1 1
Link to comment

Uopšte  mi nije jasno da njemu neko, posle 20 godina profesionalnog tenisa, treba da kaže stani 4.5 metara od linije i tu čekaj servis?????

Koučing je trebalo da važi samo za Cicipasa, ostali jok.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...