Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

9 minutes ago, Venom said:

Nemam podatke ali imam mišljenje. Na bazi Ace Petrovića.

 

FwhEbr0WAAEF7k9.png 

 

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ponavljam, razgovaramo o konkretnim primerima koji sugerišu širi trend.

 

 

 

Link to comment

Kod mene je juče bio sunčan dan, da li to sugeriše da živim u periodu lepog vremena? Možda. A onda pogledam vreme prethodne dve nedelje i vidim da je padala kiša sve vreme. 

 

Tebi neki pojedinačni slučajevi nešto sugerišu, ok. Da vidimo potvrdu toga. Ah da, ti bi da preskočiš taj korak i odmah izvlačiš zaključke.

 

Da nisi možda doktorirao na sveučilištu Đo Rogan?

  • Tužno 1
Link to comment

Trans deca su retka, tako da mozda ukupan broj ovih koje vidimo kod Andje, Megan i koga jos, ne odstupa od ukupnog procenta gledajuci Holivud, ali godishte kad su njihova deca izinsistirala na svom trans identitetu ukazuju samo i jedino na roditelje ili konkretno uvrnute majke.

 

To oko stvarnog problema sa identitetom ide malo kasnije, i ni tad ne znachi da je dete nuzno u problemu sa svojim bioloshkom polom. Ja znam dete, devojchicu, koja je negde vec do prvog razreda pochela da se oblachi kao dechak shisha na kratko i slichno. Posle kad je porasla ipak svidjaju joj se mushkarci, ne zene, oblachi se kao zensko. Ali su joj baba i deda po ocu jako stavljali do znanja kad je bila mala da nisu zadovoljni shto je ona treca devojchica i da nemaju unuka nego samo unuke, mislim da je jasno da je to bio njen nachin da udovolji porodici, mozda ne samo to, ali delom verujem da je uticalo.

 

To sa polom je vrlo tachi stvar i nije neshto shto ce bilo koji dobronameran roditelj imbrejsovati onako u fulu na detetu od 2 god (ili josh nerodjenom, onako po sistemu beat that). Kasnije naravno da ce detetu koje stvarno ima drugachiji setap trebati odana podrshka roditelja u tome. (chak i tad ne mora da znachi da je trans i da odmah treba u promenu pola, govorim gledajuci sa strane roditelje chija su deca, devojchice konkretno, negde oko 7-8-9 pochele da traze da ih oslovljavaju sa mushkim imenom i zamenicom they, majke su jako supportive kao shto i treba da budu, ali ni ovde nije nuzno u pitanj u trans fenomen i ne treba ono punim plucima napred odmah u promene pola itsl. A kako ces tek sa 2 reci Ah ona misli da je dechak ahaha... slatko, a ja sam bash otvorena po tom pitanju i eto koincidentno, zapade me dete koje misli da je onaj drugi pol.).

 

 

  • Hvala 2
Link to comment
39 minutes ago, Mel said:

To sa polom je vrlo tachi stvar i nije neshto shto ce bilo koji dobronameran roditelj imbrejsovati onako u fulu na detetu od 2 god (ili josh nerodjenom, onako po sistemu beat that).

 

TBF prema retardiranim selebritijima, nisu oni izmislili tu roditeljsku praksu. Ima i potpunih anonimusa koji se ponose što im je dete od druge godine genderfluid™, samo se pitaju šta će sad oko pete godine kad je krenulo da ih zajebava i traže da ga oslovljavaju sa "whaty-what".

 

GL9qNkhbsAAj8Lj.jpg

 

  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

TBF prema retardiranim selebritijima, nisu oni izmislili tu roditeljsku praksu. Ima i potpunih anonimusa koji se ponose što im je dete od druge godine genderfluid™, samo se pitaju šta će sad oko pete godine kad je krenulo da ih zajebava i traže da ga oslovljavaju sa "whaty-what".

 

 

Ili taj zajebava druge roditelje na tom forumu.

Kako god, ima milion nachina da se upropashtava sopstveno dete, nije ovo (proglasiti dete u pelenama ili josh nerodjeno za genderfluid) ni jedini ni najzastupljeniji. Bukvalno ne bih ulazila dalje jer ako je roditelj lud, lud je pa je lud. Neshto ce vec izmisliti. Tih narcis majki ima od pamtiveka i nisam ni sigurna da tu ima mnogo pomoci.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...