Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

Kapitaliyam, slobodno tržište. Svako ima pravo da kupuje šta mu se sviđa. Marketing generalno doživljavam kao manipulaciju ljudima - da kupe šta im i ne treba i da kupe zato što im se sviđa pakovanje a ne sadržaj ali to je jedno od ključnih pravila igre. 

 

Pivo je pivo i ne može biti pivo za LGBT i za patriote različito po sastavu, jedino po pakovanju i reklami. E sada, pošto koriste pakovanje i reklamu da bi prodavali proizvod i pošto je to očigledno bitnije od ukusa i kvaliteta većini ljudi, onda je to tako.

  • +1 5
Link to comment

Ovo što Hamlet kaže, plus, kompanije precenjuju popularnost novih trendova zato što ne poznaju dovoljno dobro svoju ciljnu grupu.

 

Da prosečan pivopija ne seče vene na trans influensere, to sam i ja mogao samo da im kažem da su me kojim slučajem konsultovali. 

 

Ali jebiga, njihova je procena bila "za svaku mušteriju koju izgubim ispred dragstora, zadobiću dve nove na Instagramu", samo što svet tako ne funkcioniše. 

 

  • +1 2
Link to comment

Bud i slična piss-water piva najviše piju ljubitelji NFL-a, NASCAR-a i slične glave. Njima trans priča ne može da se proda i samo će da ih iznervira. To je kao kad bi Jelen zaključio da mu padaju prihodi i preorijentisao se na domaću LGBT populaciju.

 

Pritom, sve oko ovog bića je odvratno, počev od reklamiranja ženske garderobe za fitnes, pa nadalje.

  • +1 1
Link to comment

Ima tu i jos jedan zec - s obzirom da kompletnu proizvodnju i promet piva u S. Americi kontrolise otprilike 3 1/2 kompanija ukupno od cega dve - Molson Kurs i Anhajzer Bus - drze lavovski deo, racunica je da ce ono sto izgube na jednom svom brendu lagano vratiti na drugom. Na gubitku nisu, pivo ce se i dalje piti u jednakim kolicinama kao i do sada, ako ne Bad Lajt bice neka druga od 560 varijacija Badvajzera.

 

8UmhZ7QRTeU4AqF_Hi3M62lQirQeEAsZNpBQM56g


A sto se kaze, ne postoji los publicitet, sve dok se u medijima prica o njihovim brendovima...

  • +1 1
Link to comment

provešću ovog leta dosta vremena u Kanadi, i upravo listam tech događaje da odem malo da širim network, možda nabacim posao firmi... :D
i naletim na neki hackathon, pogledam opis, kad tamo "Note: Registration is limited to female identified, trans, and non-binary learners only."

kakav reverse rascism :isuse:

 

mislio sam da se prijavim i da pričam na nekom meetapu, al kontam da ću da pogrešim negde u ovim they/them obraćanjima i ima da mi neki woke zaurla iz publike, pa ću da popizdim i uzvratim, i završim ko meme na internetu. bolje ne.

  • Haha 5
Link to comment

@Svarog zavisi gde u Kanadi ces boraviti. Ako dodjes ovamo do Vankuvera bolje cuti ako nisi siguran 😜 salim se malo ali ovde je sediste wokeizma i LGBT svega. U Alberti pak wokeizam nije popularan, oni su kanadski Teksas. U Torontu kapiram da sve prolazi zbog velicine.

Link to comment
2 minutes ago, nera said:

@Svarog zavisi gde u Kanadi ces boraviti. Ako dodjes ovamo do Vankuvera bolje cuti ako nisi siguran 😜 salim se malo ali ovde je sediste wokeizma i LGBT svega. U Alberti pak wokeizam nije popularan, oni su kanadski Teksas. U Torontu kapiram da sve prolazi zbog velicine.

 

Toronto, najviše vremena.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Svarog said:

mislio sam da se prijavim i da pričam na nekom meetapu, al kontam da ću da pogrešim negde u ovim they/them obraćanjima i ima da mi neki woke zaurla iz publike, pa ću da popizdim i uzvratim, i završim ko meme na internetu. bolje ne.

 

5 hours ago, Svarog said:

Toronto, najviše vremena.

 

Nece te niko drkati zbog zamenica u Torontu.

  • +1 1
Link to comment

@Weenie Pooh Ako je verovati Planned Parenthood-u, taj pamflet nije deljen i pokazivan srednjoskolcima. Lad drze predavanja uvek ponesu dodatne materijale ako neko pita za nesto specificno. Ovaj pamflet je za lgbtq klince i objasnjava za njih oko vrsta odnosa, polno prenosivih bolesti, itd.

Kazu da je zapravo neko od klinaca uzeo pamflet iz te gomile i prosledio dalje.

 

https://globalnews.ca/news/9789466/planned-parenthood-shock-sask-schools-suspension/

 

Niste svesni koliko ovde ima mladih ljudi koji ne znaju nista ni o svom telu a kamoli seksu. Kanada je tiho utociste svakakvih verskih fanatika i cim krenes severnije naci ces svasta. 
 

Vankuver je centar lgbtq populacija za Kanadu i jos cekam da vidim bilo gde kako vuku decu u pakao sodome i gomore, ili bilo koga.


Plus, Planned Parenthood je u USA u mnogim zabitima jedino mesto gde zene mogu da dobiju ginekoloski tretman, kontracepciju, abortus, i jos mnogo toga. Oni su konstantno pod napadima ovih religioznih frikova, i po bible beltu i gde god su vecina zatvaraju PP jer se tamo “ubijaju nevina deca”, u prevodu ukidaju gde god je moguce pristup bilo kakvom obliku prevencine trudnoce. Ili ne daj boze da zene same odluce sta ce sa svojim zivotom.

O tome kako se ophode prema lgbtq populaciji i da ne pocinjem.

  • +1 2
Link to comment

meni je, iz ovog listanja događaja i firmi, baš upečatljivo u kom procentu se u samom vrhu opisa ističe da je "supportive... aware... friendly... restricted for... BIPOC, LGBTQ+, Women/Nonbinary". sve je to ok, biti supportive. al nekako, meni bar, deluje da prejako to ističu u odnosu na suštinu događaja. ili je to, možda, samo moja balkanska seljačka dušica preosetljiva i nenaviknuta :D :s_d: 

Link to comment

Trenutno je pride month, u nedelju je parada, mozda zato sada vise isticu LGBTQ. Ono, generalno je moda da se radi virtue signaling (npr pre svakog kulturnog dogadjanja cita se deklaracija / zahvalnica domorodackom stanovnistvu na cijoj se zemlji jel'te odigrava dogadjanje, svuda vise zastave duginih boja i van pride month, u zadnjih par godina pridodate su i ukrajinske zastave, i takoto vec woke opstemestasenje) ali ljudi na ulici i oni sa kojima komuniciras na dvevnom nivou ne smaraju, generalno vlada kurcobolja za sve to. Ima gej / lezbi parova na sve strane, setaju ulicom drze se za ruke sve normalno kao i hetero parovi, niti oni nekog cackaju niti neko cacka njih. Vidis nekad neku budalu da se kurobeca agresivno i hoce da se svadja ali to je retko, i lokalci isto prevrcu ocima kad vide takvo sta. Uglavnom veca frka su homeless ludaci i narkomani kojih ima bas puno, oni hoce i nozem da ubodu, od njih se treba sklanjati a ne od ovih "gender-zbunjenih" koji su generalno bezopasni.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...