Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

13 minutes ago, Braća Strugacki said:

Inače, broj faza u proizvodnji pamučnog proizvoda je odvratan, količina vode koja se traći ogromna, pesticidi i herbicidi koji se bace po poljima nezaobilazni i pamuk je 1 ekološki grozan proizvod.

 

Jel' konoplja nekakvo rešenje?

Link to comment

Meni obične Fruit of the Loom i Gildan majice baš dugo traju, a preživele su ogroman broj pranja. Kupujem samo bele i crne majice, nikakve druge sa kraktim rukavima ne nosim.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Generalno vazi da je pamuk iz Bangladesa odlican i dugotrajan, jbmlg da li je tacno, ali vidim da ga firme iz Skandinavije i Holandije dosta koriste.

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

Uniqlo

 

Gde ima u Srbiji da se kupi, ja ga ne videh ?

Inace glavni problem sa garderobom je kroj, ovi kreatori kao da su kombinacija gejeva i debila.

Majice sve uze, rukavi sve kraci, sve vise lice na zenske, i tako sve T-shirt majice izgledaju, dok ove sa kragnom moze i da se nadje nesto normalno.
 

Link to comment
25 minutes ago, napadaj said:

Meni obične Fruit of the Loom i Gildan majice baš dugo traju, a preživele su ogroman broj pranja. Kupujem samo bele i crne majice, nikakve druge sa kraktim rukavima ne nosim.

Samo bijele i tamno plave, druge ne nosim. Do sada je bio Gap ali su propali u evropi (zadnji butik blizu zatvorili prije par mjeseci). Sledece ce vjerovatno biti Uniqlo ili Zara. Ove Gapove su bile bas dobre i dosta su izdrzale. 

Link to comment
59 minutes ago, Lancia said:

Ja se izvinjavam, tak sad vidim posle posta Strugackog, na kom sam topiku :D nisam citao raniju raspravu, upao sam ko padobranac. Mislim, post stoji ali mu nije mesto ovde.

Vratice se diskusija na pravi put, potrudicemo se venom i ja. A i klimatski aktivisti.

  • +1 1
Link to comment

Bio je webshop ali su prestali sa isporukama u aprilu ove godine, zbog milion problema.

 

ovo sto sad postoji (uniqlo-srbija.com), to je fake website. Nemojte tamo kupovati.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Meni obične Fruit of the Loom i Gildan majice baš dugo traju, a preživele su ogroman broj pranja. Kupujem samo bele i crne majice, nikakve druge sa kraktim rukavima ne nosim.

А поло мајице за посао?

Link to comment

Ima li neki play by play za kolaps klime.

Tipa do 2030 imacete ozbiljne nestashice namirnica u Evropi, a lichna bezbednost ce biti ugrozena riotingom gladnih hordi sa juga i lokalnog stanovnishtva.

Ako ste ovo preziveli, 2035 odnece vas flash floods.

Link to comment
41 minutes ago, napadaj said:

 

Na posao uvek u košulji.

E jbg. Ja imam neku politiku da na sudjenje uvek idem sa kravatom, pa od sredine maja često budem jedini na celom spratu u palati tako obučen. 

Kada idem samo informativno, često sam u polo majici. O klijentima u kancu i da ne pričam. 

 

23 minutes ago, Djuro said:


i te su dobre kod njih.

Ja sam se opskrbio u Navigare, plus imam par sumnjivih pjer karden i nekoliko nekih finih kupljenih u navigare ali neke druge marke. To mi dovoljno za sada. I još neke sportskije za neposlovne situacije. Imam stomak, to mi generalno pravi problem sa kupovinom. Doduše, u poslednje vreme mi ponekada i ramena prave problem 💪

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

E jbg. Ja imam neku politiku da na sudjenje uvek idem sa kravatom, pa od sredine maja često budem jedini na celom spratu u palati tako obučen. 

Kada idem samo informativno, često sam u polo majici. O klijentima u kancu i da ne pričam. 

 

Ja sam se opskrbio u Navigare, plus imam par sumnjivih pjer karden i nekoliko nekih finih kupljenih u navigare ali neke druge marke. To mi dovoljno za sada. I još neke sportskije za neposlovne situacije. Imam stomak, to mi generalno pravi problem sa kupovinom. Doduše, u poslednje vreme mi ponekada i ramena prave problem 💪


onda samo americki brendovi.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...