Jump to content
IGNORED

SkyShowtime


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ovi sklonili gomilu filmova i serija i koječega za platforme. Krenula Kuma da gledam sinoć, jer mi ostala još jedna epizoda the offer, pa da prištedim. Ne odgledam celog sinoć, sad vidim da za 5 dana i kum odlazi. Juče deca tražila sing, nema, sklonili i betovena i bejb.. Kako bre tako, pa nema 3 meseca kako sam se pretplatila, a sadržaj sve siromašniji.. 

  • +1 1
Link to comment
On 27. 12. 2022. at 21:36, Arkadija said:

Jel postoji neko podesavanje za velicinu i boju slova?

Slova su bela i jedvacse vide koliko su mala. :sad:

 

jedva sam i ja našla, odeš na nalog, pa podešavanja pa na dnu stranice je izgled titlova

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 27. 12. 2022. at 22:07, gospa buba said:

gledajte aferu ako niste, ja nisam videla poslednju sezonu pa ne znam da li su i koliko zguzvali kraj. odlichna serija.

 

Afera u petoj sezoni ima takvo narativno račvanje da sam se na mah zapitao da li je to kiosk pomiješao strimove potpuno različitih serija. Ali nije, to tako treba, prema ideji autora, brzo se razjasni. Trenutno mi je zanimljivije da vidim kuda ide taj neočekivani tok od onog uobičajenog. Za sada izgleda da će kraj biti efektan.

 

Tek sam odgledao 2 epizode završne sezone. I ja sam nakon četvrte pauzirao nekoliko godina, pa sad privodim kraju.

Link to comment
2 hours ago, autsajder said:

 

Afera u petoj sezoni ima takvo narativno račvanje da sam se na mah zapitao da li je to kiosk pomiješao strimove potpuno različitih serija. Ali nije, to tako treba, prema ideji autora, brzo se razjasni. Trenutno mi je zanimljivije da vidim kuda ide taj neočekivani tok od onog uobičajenog. Za sada izgleda da će kraj biti efektan.

 

Tek sam odgledao 2 epizode završne sezone. I ja sam nakon četvrte pauzirao nekoliko godina, pa sad privodim kraju.

poslednju sezonu i dalje nisam pogledala, treba da sednem sve ispochetka, najbolje ako mogu da dobijem boginje ili nekovid neshto, pa da to realizujem :lolol:

 

nadam se da ce da bude neshto majstorski, sve do pete je bio chist majstorluk.

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 3 weeks later...

Vrijedi završiti Aferu. Na početku posljednje sezone izgledalo je da su autori krenuli preambiciozno i, vidjećeš, zahvatili su teme i pristupe u kakve se ova serija do tada nije upuštala, ali su se nekako iskobeljali. Ostali su tu i tamo repići ne baš pedantno podšišani, ali glavna priča je smisleno privedena kraju.  Naročito je šesta epizoda jedan visoki pripovjedački kvalitet, a ima veze sa odlaskom Alison (pogotovo što je odlazak glumice iz serije misterija za sebe do dan danas, te jeste bilo dogovoreno, te nije, te ona tražila, te nije tražila, niko neće da kaže jasno šta se desilo), ali neću spojlovati.

 

Nisam išao ispočetka uprkos pauzi od par godina, nije bio problem. Nema više ovakvih serija.

Link to comment

Baš ispadoše navlakuša. Žalila sam se na drugoj temi da su izbacili yellowjackets, spostvenu produkciju. Prilično sam razočarana, ajd i ljuta čak. 

 

malo u njihovu odbranu: na dečijem polju imaju gomilu neemitovanih epizoda kuće buke. razlog za neemitovanje su klajdovi roditelji, same sex couple. 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
6 hours ago, vememah said:

 

f them. mi ćemo da odjavimo u tom slučaju. pretplatismo se samo zbog nickelodeon sadržaja i jer sam mogla da imam lesli noup avatar. 

  • +1 1
Link to comment

Na španskom FB-u platforme tvrde da je greška. Iskreno se nadam da jeste.

 

Quote

SkyShowtime Spain

Hi! Currently, an incorrect expiration notice is displayed next to a number of titles on our platform. We are looking into this issue as a matter of urgency. We apologize for the inconvenience caused.
It will be resolved shortly. You can continue to enjoy your favorite series :)

https://www.facebook.com/SkyShowtimeES/posts/pfbid023kwAjDfUfM9wGZMBn1zg8K5zVZSapF5Nuz4cXQjXmM2s7fQhM4fAd5GcmDSJpUCcl?comment_id=200582422845324&reply_comment_id=623464349708950&__cft__[0]=AZXeP_fJNQ8ro3qB_W-JtGNSwr_7VweP3X4W3YSqHftbxde9Mtw_ymgD660ILUp-Lvjqz6OXccaM-t7qD6yw41s8AtRfucKC4pD3ROtwbB_nui2-8lFG5GxA-wrG3241U21ARFy90AU_7vQKhG8tkoH_Ae-2OYgQZsOLJ9qXhbNh8g&__tn__=R]-R (prevod: Deepl)

Edited by vememah
Link to comment
  • 8 months later...
Quote

Poštovani/a korisniče/ce SkyShowtime striming servisa,

Želimo da iskoristimo trenutak da izrazimo zahvalnost što ste jedan od naših prvih članova posredstvom naše ponude Half Price for Life (Upola cene doživotno). Posebni članovi poput vas nas inpirišu da nastavimo da pružamo najbolju moguću razonodu i želimo da vam damo do znanja da ste veoma cenjeni deo SkyShowtime zajednice.

Počev od 23. aprila 2024. uvodimo više fleksibilnosti u pretplatničke planove za SkyShowtime tako što ćemo da ponudimo dve vrste pretplate – „Standardni plus“, novi naziv za vaše trenutno članstvo, a uvodimo plan „Standardni sa reklamama“.

Ne treba da radite ništa kako biste nastavili da uživate u SkyShowtime-u bez reklama i bez prekida* i mi ćemo nastaviti da poštujemo vašu aktivnu ponudu Half Price for Life (Upola cene doživotno). Vaša trenutna pretplata će automatski preći na preimenovani Standard Plus plan od 23. aprila 2024. godine i vaša plaćanja će automatski biti preuzeta sa vašeg postojećeg načina plaćanja.

Uvek smo se trudili da pružimo vrhunsko iskustvo po pristupačnoj ceni i sada podižemo kvalitetan sadržaj dostupan na našoj platformi kroz uključivanje više blokbaster filmova direktno iz bioskopa, više novih i ekskluzivnih serija i sve bogatiju ponudu SkyShowtime Originala, koja uključuje i domaću produkciju.

U svetlu navedenih promena, cena vaše mesečne “Standardni plus” pretplate će porasti.

Počev s vašim prvim redovnim datumom naplate od 23. aprila 2024. nadalje, vaša mesečna pretplata će biti podložna novoj cenovnoj strukturi i biće uvećana na sledeći način:

Mesečno Upola cene doživotno
Trenutno: 2,99 € mesečno
Od 23. aprila 2024: 3,99 € mesečno

 

Link to comment

Bas sam gledao mailove unazad i stvarno svuda pise garantovano pola cene , a ja sam bio uvedjen da pise "garantovano 2.99"

mislim da cu otkazati, jer ocigledno na kraju sve zavrsi i na netflixu( kao yellowstone npr)

Link to comment

ja ih tom prilikom i otkazao, manje više kinta, al se ne sećam kad sam nešto odgledao kod njih

 

tuga, do duše u skladu sa cenom

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...