Jump to content
IGNORED

SkyShowtime


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

kako sve streaming platforme imaju svoju stranicu red je da je ima i novopokrenuti skyshowtime, napravili su bum sa akcijom lifetime 50% cenim da će(bar u srbiji) imati dosta korisnika

 

 

 

yellowstone i tulsa king su trenutni flagshipovi, a ima i dosta filmskih klasika paramounta i universala


 

izvolite, nemorate se izuvati

Link to comment

Ako oni nemaju svoju produkciju, mislim da je bezveze da imaju svoj topik. Ionako se vecito jurimo gde pisemo o serijama, pa kao za HBO serije pretezno na HBO topiku, za Netflix na njegovom, a opet ljudi ce po navici cesto sve komentarisati na opstem topku.

Link to comment

paramount+ je njihova produkcija, kao i sky, peacock i showtime

 

možda, jer je ceo podforum nastao iz jednog topika pa su forumaši iz navike mahom nastavili da pišu na tom topiku


i meni je nekada lakše, al mislim da je ovako preglednije. npr jellowstone nema svoj topik, a zaslužuje da se piše o njemu, a verujem da će biti isti  slučaj i sa kraljem tulse

 

 

ako zaživi ok, ako ne potonuće na drugu stranu i sve ok

a može i da se obriše

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Ako oni nemaju svoju produkciju, mislim da je bezveze da imaju svoj topik. Ionako se vecito jurimo gde pisemo o serijama, pa kao za HBO serije pretezno na HBO topiku, za Netflix na njegovom, a opet ljudi ce po navici cesto sve komentarisati na opstem topku.

Ako neko ima svoju produkciju, to je Sky

Link to comment

Ma ok. Ja mislim da i ovako imamo previse topika gde komentarisemo serije, pa mi je ideja da svaki striming servis (pa i produkcija) ima topik preterano. Meni je koncept sa pdf filma po meri, imas topik za poslednji film koji si gledao i ako se o nekom filmu zapodene veca diskusija, taj film dobije i svoj topik gde moze i da spojluje. Nemamo posebne topike za Disney filmove, Fox filmove, Universal filmove i tako za svaki studio posebno. Postoje zanrovski topici, ali je jedino horor aktivan jer ima publiku koja posebno voli taj zanr.

 

Ono, ljudi gledaju neku seriju i ne obracaju previse paznju cija je produkcija ili koji striming servis je u pitanju. Vecina nas skida sa trafike ionako. Imamo seriju koja je koprodukcija BBC-ja i Netfliksa recimo. Hocemo o njoj pisati na Netflix topiku, britanskim serijama ili opstem topiku? Verovatno na sva tri, kako kome dodje u trenutku..

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ma ok. Ja mislim da i ovako imamo previse topika gde komentarisemo serije, pa mi je ideja da svaki striming servis (pa i produkcija) ima topik preterano. Meni je koncept sa pdf filma po meri, imas topik za poslednji film koji si gledao i ako se o nekom filmu zapodene veca diskusija, taj film dobije i svoj topik gde moze i da spojluje. Nemamo posebne topike za Disney filmove, Fox filmove, Universal filmove i tako za svaki studio posebno. Postoje zanrovski topici, ali je jedino horor aktivan jer ima publiku koja posebno voli taj zanr.

 

Ono, ljudi gledaju neku seriju i ne obracaju previse paznju cija je produkcija ili koji striming servis je u pitanju. Vecina nas skida sa trafike ionako. Imamo seriju koja je koprodukcija BBC-ja i Netfliksa recimo. Hocemo o njoj pisati na Netflix topiku, britanskim serijama ili opstem topiku? Verovatno na sva tri, kako kome dodje u trenutku..

Ma sve stoji, ja serije gledam, ali skoro nikada ne pišem o njima. Samo sam konstatovao da sky grupacija ima najveću produkciju

Link to comment

Da napomenem da je sve što sam "otvarao" ima titlove.
Ako nekome znači.
Nek napiše neko ko je probao, koliko usera može i koliko uređaja u isto vreme...


....shiit has hit the fan.

Link to comment
2 hours ago, oyashirazu said:

javite utiske za sam app, nagrdiše je na Google playstore.


ja sam je instalirao direkt na tv i na mob, fino šljaka na oba, slična je hbomaxovoj

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:


ja sam je instalirao direkt na tv i na mob, fino šljaka na oba, slična je hbomaxovoj

E, to! Hvala. Hbomax super radi na mi boxu, i sky će da se isproba u toku nedelje. 

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Da napomenem da je sve što sam "otvarao" ima titlove.
Ako nekome znači.
Nek napiše neko ko je probao, koliko usera može i koliko uređaja u isto vreme...


....shiit has hit the fan.

pet profila, tri usera istovremeno

Link to comment

aplikacija radi sasvim ok na lgtv i na androidu. dosta decijih stvari nije na srpskom, a nema ih ni na hrvatskom. nadam se da ce se to menjati. npr, patrolne sape (znam, dosadan sam) su samo prve 4 sezone sa srpskom sinhronizacijom, ima ih 8. Druge 4 su na hrvatskom. A znam provereno da su sinhronizovane svih 8 na srpski, a radi se 9. sve ostalo sto nije za decu me uopste ne zanima da li je lokalizovano.

Link to comment
20 hours ago, Далибор said:

Na Sony smart TV nema aplikacije (ili ja numem da je nadjem). A sa telefona ne vidim opciju Cast na bilo koji uredjaj?

 

Platio jesam a kako ću da gledam to je pitanje :)

Na onim starim linux sonijima nema, na novim android tvjima ima

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...