Jump to content
IGNORED

SkyShowtime


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

A što su mi naplatili 2,99 + 1,00 $ ????
 
 
pri tom je izbor baš oskudan, dobro, ima Frejžer, ali.......

Mislim da je taj 1$ "proba" kartice i da se to vrati/stornira tj. meni je bilo tako...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

A što su mi naplatili 2,99 + 1,00 $ ????

 

 

pri tom je izbor baš oskudan, dobro, ima Frejžer, ali.......

To su ti odmah i vratili, provera validnosti kartice

Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Nakačio se, poprilično skroman izbor ali sa obzirom da je 3e i da može da se deli na 3, stvarno je smešna cena. A kontam da će povećavati sadržaj.

 

upravo tako, prijavio se i ja juče. mislim cena je više nego simbolična, ko besplatno da gledaš

 

a sadržaj će se sigurno povećavati, mada sam i ovde odvojio nekoliko vrlo zanimljivih stvari

 

Tulsa King pre svega i the The Calling (extra je ovo što sam odgledao do sada). a i klinka je danas odgledala neki dečiji NG film, sinhronizovan na Srpski

Edited by Ted
Link to comment

Mislim da je taj 1$ "proba" kartice i da se to vrati/stornira tj. meni je bilo tako...



....shiit has hit the fan.
vratilo se. i meni bilo chudno.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
vratilo se. i meni bilo chudno.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

A zapravo to mnogi servisi rade, nego brzo vrate pa ni ne primetmo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
A zapravo to mnogi servisi rade, nego brzo vrate pa ni ne primetmo...







... Shiit has hit the fan

meni se to javilo kao da je skinuo 2.99 i to mi je odmah javio, i onda javio i 1.00 kao odbijeno placanje, pa nisam bila sigurna da li je trebalo da im dam a nisam imala, pa mi bilo malo teshko [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
 
upravo tako, prijavio se i ja juče. mislim cena je više nego simbolična, ko besplatno da gledaš
 
a sadržaj će se sigurno povećavati, mada sam i ovde odvojio nekoliko vrlo zanimljivih stvari
 
Tulsa King pre svega i the The Calling (extra je ovo što sam odgledao do sada). a i klinka je danas odgledala neki dečiji NG film, sinhronizovan na Srpski
Ja uzeo baš jer je tako jeftino. Sad sam na HBO i Sky, otkazan Disney i ranije Netflix. Samo se nadam aplikaciji za PS5 jer tako gledam sve

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...