Jump to content
IGNORED

Umro je Siniša Mihajlović


Poludziber

Recommended Posts

4 hours ago, MocaVukotic said:

Bese tajna u malom stopalu, neki broj 37 38

 

Ima kratak snimak iz FRA 98 kad Milojko Pantić i on sede na trotoru (ili nekom ivičnjaku na parkingu valjda) i Milojko ga pita da mu otkrije tajnu kako šutira slobodnjake. Miha drži, milsim FILA kopačku, i pokazuje mu, otprilike druga polovina unutrašnjeg dela stopala pa do početka nožnog palca, samo tih par santima.

  • +1 1
Link to comment

Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?

  • +1 1
Link to comment
Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?
Nisam primetio.
Gledao na AS da vidim pošto se oni uključuju rano...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Svarog said:

Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?

Nije, sad sam ponovo premotao početak

  • +1 1
Link to comment

Koliko je fudbal bio život za Mihu i koliko je on dao tom fudbalu nešto sam ubeđen da je ispadanje sa Mondijala ubrzalo neminovnost.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Nece biti minuta cutanja u finalu kao sto ga nije bilo u utakmici za 3. mesto.  Ljudi iz FIFA su doneli odluku da se oda pocast preminulom Sinisi Mihajlovicu na utakmici veterana koja je juce odigrana u Dohi gde su svi ucesnici noslili majce sa brojem 11 i imenom Mihajlovica.

 

Iznenadjuje je da se niko od celnika FSS nije oglasio vec je FSS na svojoj web-strani objavio zaljenje.  Ni reci od VD-a, niti od Generalnog sekretara.  Jedini clan FSS koji se oglasio je Piksi.  Djorovic i Drulovic, koji su igrali sa Mihom - nista.  Bivsi pretsednici FSS Karadzic, Kokeza i Pantelic - nista. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...