Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Umro je Siniša Mihajlović

Featured Replies

  • Popular Post

Wenger kaze bice minut cutanja pred finale WC

  • Replies 171
  • Views 17.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Imao je on odlicnu karijeru ovde, ali ovaj ogroman publicitet i velika zal za preranim odlaskom je miks vise stvari. Samo Maradonina smrt je zauzela slican prostor u medijima i interes I ljudi koji ne

  • John Coltrane
    John Coltrane

    Sa 7 godina mi nikako nije bilo jasno kako Ivo Andrić može stati u nečiji mali prst.

  • Već nekoliko puta pišem brišem, lično je i ne želim da patetišem, ali baš boli.   Ćao dečaku iz Borova. Deda i tata Partizanovci su bili tako ponosni na Mihu, smarali su naokolo odakle je, i

Posted Images

I polufinale

  • Popular Post

Za mene i moj doživljaj sporta, jedan od parametara veličine nekog igrača je kad on teške i komplikovane stvari čini da izgledaju jednostavno i lagano, kao da su odrađene bez ikakvog truda. Ono gdje drugim igračima možeš da vidiš da umiru od napora ili neki drugi potez uspijevaju da izvedu jednom u životu, oni najveći to rade rutinski i bez da se oznoje.

Jer, šta je slobodan udarac? Kad objektivno pogledaš, to je slaba prilika: velika je daljina, tu je živi zid, a onda i prokleti golman i potpuno je normalno što se rijetko daju golovi iz slobodnih. Mihajlović je za mene učinio suprotno, ja bih se iznenadio kako svaki slobodni udarac ne završi u golu, toliko mi se to kao djetetu podrazumijevalo, samo zbog njega. Na stranu objektivno velika karijera puna bitnih trofeja u kojima je itekako učestvovao, više nego išta ostaje da se pamti da je bio jedan od najboljih u istoriji fudbala u izvođenju slobodnih.

Na ličnom planu, tuga je ogromna. Prva utakmica koju sam gledao sa nepune 4 godine je taj revanš sa Bayernom, a onda sam je gledao ponovo i ponovio jer je tata snimio reprizu na kasetu jer je znao kakvo je ludilo bila i utakmica i sam ulazak u finale (Bari nije snimio). Valjda da je bila neka gora utakmica ne bi me zarazila fudbalom, a dobrim dijelom je mene najviše dojmilo Mihajlovićevo radovanje nakon gola, toliko da je meni kao djetetu bilo bitno i da ispratim radovanje nakon gola.
Mi smo ovđe u CG religiozno gledali Rai Uno i Novantesimo minuto, a kad bih na teletextu vidio da su gol dali Mihajlović ili Dejo, to bi se iščekivalo kao malo što što sam kasnije u životu iščekivao. Mihajlović pogotovo, znao sam da ide spektakl i šutina u rašlje.

Pogodilo me sinoć ovo dosta, sjećanja na djetinjstvo, kasetu koju sam izlizao, Novantesimo koji sam gledao sa ocem... Ionako sam emotivan u ove dane SP, već drugo koje gledam bez tate i to mi je dovoljno teško palo, pogotovo što je tata obožavao Messija i što smo nekako njega ispratili zajedno još od kad se pojavio, a sad me je Mihajlovićev odlazak dodatno utukao.

Pozdrav Siniša, bila je privilegija gledati i tebe i tvoje golove, hvala ti.

4 hours ago, MocaVukotic said:

Bese tajna u malom stopalu, neki broj 37 38

 

Ima kratak snimak iz FRA 98 kad Milojko Pantić i on sede na trotoru (ili nekom ivičnjaku na parkingu valjda) i Milojko ga pita da mu otkrije tajnu kako šutira slobodnjake. Miha drži, milsim FILA kopačku, i pokazuje mu, otprilike druga polovina unutrašnjeg dela stopala pa do početka nožnog palca, samo tih par santima.

Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?

Ogroman red ispred Marakane za upis u knjigu žalosti

Sutra ponovo od 10h

Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?
Nisam primetio.
Gledao na AS da vidim pošto se oni uključuju rano...







... Shiit has hit the fan

8 minutes ago, Svarog said:

Na RTS vestima u poluvremenu kažu da je pre utakmice za treće mesto bila minuta ćutanja. Na topiku za utakmicu pročitah da nije. Je l znamo šta je tačna informacija?

Nije, sad sam ponovo premotao početak

Ja bi PTC pitao a kako možemo da znamo kad zbog vas nismo ni himne čuli...







... Shiit has hit the fan

Koliko je fudbal bio život za Mihu i koliko je on dao tom fudbalu nešto sam ubeđen da je ispadanje sa Mondijala ubrzalo neminovnost.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

HNS se bunio oko minuta Siniši prema tračevima koje čujem.

Podgorica :hail:

 

FkNc9lQXEAcnHPZ?format=jpg&name=900x900

 

 

Odmah pelcer iz Pg za Bg dok ne uzme ona netalentovana budala da žvrlja.

pok. mijat

:gospode:

Nece biti minuta cutanja u finalu kao sto ga nije bilo u utakmici za 3. mesto.  Ljudi iz FIFA su doneli odluku da se oda pocast preminulom Sinisi Mihajlovicu na utakmici veterana koja je juce odigrana u Dohi gde su svi ucesnici noslili majce sa brojem 11 i imenom Mihajlovica.

 

Iznenadjuje je da se niko od celnika FSS nije oglasio vec je FSS na svojoj web-strani objavio zaljenje.  Ni reci od VD-a, niti od Generalnog sekretara.  Jedini clan FSS koji se oglasio je Piksi.  Djorovic i Drulovic, koji su igrali sa Mihom - nista.  Bivsi pretsednici FSS Karadzic, Kokeza i Pantelic - nista. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.