Jump to content
IGNORED

Umro je Siniša Mihajlović


Poludziber

Recommended Posts

22 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Ja sam cuo pricu da je izvalio radijator iz zida u kuci jer je podvlacio noge pod njega da bi radio trbusnjake, posto su oni valjda vazni za jacinu udarca, sut ide iz njih. I tipa mogao je da uradi neki enorman broj trbusnjaka. 

 

RIP

 

1000 trbusnjaka dnevno. Fanatik je bio..

  • +1 1
Link to comment

RiP Sinisa :( borio se sa bolesti kao lav.

 

Zvezdin period sam preskocio, dok je bio u Romi znao sam da tamo igra neki nas Sinisa, za Sampdoriju je ozbiljno kidao, a u Laciju vec postao legenda. Posle i epizoda u Interu sa Dekijem. Bio je jak i hrabar, na terenu pomalo i lud, ponekad i prgav, definitivno jedan od onih likova koje ces mnogo radije imati kod sebe nego protiv sebe, u svakom smislu.

Najbolji slobodnjak sveta, Roberto Carlos da izvine, Pirlo, Bekam i ostali da se ne javljaju.

 

Het-trik iz slobdnjaka za Lacio, dupla kruna, probijanje Irana na WC98, crveni protiv Slovenije, ono bacanje u nesvest Klinsmana ( :ph34r: ) i generalno strah u ocima svih protivnika kad namesta slobodnjak. Dosta dobar i trener nakon igracke karijere, obisao pola Serije A. Prerano odlazi.

  • +1 2
Link to comment




 
Het-trik iz slobdnjaka za Lacio, dupla kruna, probijanje Irana na WC98, crveni protiv Slovenije, ono bacanje u nesvest Klinsmana ( [emoji185] ) i generalno strah u ocima svih protivnika kad namesta slobodnjak.


I pljuvanje Jeremisa.. [emoji869]

Sent from Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Jel njegova bese izjava 'Ronaldo krece u kontru, a Nesta i ja sami u odbrani'? Ili sam to prezupcio nesto. 

 

Inace, ovaj njegov trk radovanja posle gola Bajernu je jedno od mojih najranijih secanja uopste. Tad sam imao 4 god. 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, autsajder said:

Tužna vijest

 

Jedan je od malobrojnih koji su veličinom nadvladali blesave navijačke podjele. Znam to jer sam ga gledao nekoliko puta u dresu reprezentacije sa južne tribine.

 

Doveo je do perfekcije razorni udarac sa većih distanci i sjećam se sad one utakmice za Inter, na kraju igračke karijere, kada je dao tri komada iz slobodnjaka kao na treningu, opušten i nasmijan.

 

Bio je pre koju godinu snimak kako na treningu Torina zvekeće nekoliko uzastopnih slobodnjaka Vanji Milinković-Saviću, svaki mala mreža. Klasa zauvek. 

 

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Umro je Siniša Mihajlović

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...