Jump to content
IGNORED

Umro je Siniša Mihajlović


Lo Zingaro

Recommended Posts

22 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Ja sam cuo pricu da je izvalio radijator iz zida u kuci jer je podvlacio noge pod njega da bi radio trbusnjake, posto su oni valjda vazni za jacinu udarca, sut ide iz njih. I tipa mogao je da uradi neki enorman broj trbusnjaka. 

 

RIP

 

1000 trbusnjaka dnevno. Fanatik je bio..

  • +1 1
Link to comment

RiP Sinisa :( borio se sa bolesti kao lav.

 

Zvezdin period sam preskocio, dok je bio u Romi znao sam da tamo igra neki nas Sinisa, za Sampdoriju je ozbiljno kidao, a u Laciju vec postao legenda. Posle i epizoda u Interu sa Dekijem. Bio je jak i hrabar, na terenu pomalo i lud, ponekad i prgav, definitivno jedan od onih likova koje ces mnogo radije imati kod sebe nego protiv sebe, u svakom smislu.

Najbolji slobodnjak sveta, Roberto Carlos da izvine, Pirlo, Bekam i ostali da se ne javljaju.

 

Het-trik iz slobdnjaka za Lacio, dupla kruna, probijanje Irana na WC98, crveni protiv Slovenije, ono bacanje u nesvest Klinsmana ( :ph34r: ) i generalno strah u ocima svih protivnika kad namesta slobodnjak. Dosta dobar i trener nakon igracke karijere, obisao pola Serije A. Prerano odlazi.

  • +1 2
Link to comment




 
Het-trik iz slobdnjaka za Lacio, dupla kruna, probijanje Irana na WC98, crveni protiv Slovenije, ono bacanje u nesvest Klinsmana ( [emoji185] ) i generalno strah u ocima svih protivnika kad namesta slobodnjak.


I pljuvanje Jeremisa.. [emoji869]

Sent from Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Jel njegova bese izjava 'Ronaldo krece u kontru, a Nesta i ja sami u odbrani'? Ili sam to prezupcio nesto. 

 

Inace, ovaj njegov trk radovanja posle gola Bajernu je jedno od mojih najranijih secanja uopste. Tad sam imao 4 god. 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, autsajder said:

Tužna vijest

 

Jedan je od malobrojnih koji su veličinom nadvladali blesave navijačke podjele. Znam to jer sam ga gledao nekoliko puta u dresu reprezentacije sa južne tribine.

 

Doveo je do perfekcije razorni udarac sa većih distanci i sjećam se sad one utakmice za Inter, na kraju igračke karijere, kada je dao tri komada iz slobodnjaka kao na treningu, opušten i nasmijan.

 

Bio je pre koju godinu snimak kako na treningu Torina zvekeće nekoliko uzastopnih slobodnjaka Vanji Milinković-Saviću, svaki mala mreža. Klasa zauvek. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...