Jump to content
IGNORED

Umro je Siniša Mihajlović


Poludziber

Recommended Posts

Oglasili su se i Drulovic i Jugovic i Najdoski i Savicevic i Stojanovic i Stojkovic... i svi ce oni ici u Rim na sahranu.

Nisam video izjavu Dekija Stankovica, recimo...

Link to comment
Oglasili su se i Drulovic i Jugovic i Najdoski i Savicevic i Stojanovic i Stojkovic... i svi ce oni ici u Rim na sahranu.

Nisam video izjavu Dekija Stankovica, recimo...
Deki verovatno ne zna gde se nalazi i sigurno mu nije do izjava za medije.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment
11 hours ago, Dimitrije said:

 

Iznenadjuje je da se niko od celnika FSS nije oglasio vec je FSS na svojoj web-strani objavio zaljenje.  Ni reci od VD-a, niti od Generalnog sekretara.  Jedini clan FSS koji se oglasio je Piksi.  Djorovic i Drulovic, koji su igrali sa Mihom - nista.  Bivsi pretsednici FSS Karadzic, Kokeza i Pantelic - nista. 

 

 

FSS = Piksi

Link to comment

Mnogo mi je zao Sinise, zauvek cu se secati njegovog osmeha posle gola Aumanu i trka prema severu. Srecan kao dete. Zvezdina najveca utakmica ikada.

Secam se kao dete onih radio prenosa, igrala je Zvezda u NS, izgubila penal bod a Mihajlovicu golman odbranio dok se komentator od siline udarca pitao da li je golman ziv. I Omerovic mu je jednom odbranio penal ali je Zvezda dobila. Kakav je gol dao Partizanu u finalu kupa 92' a vise me je fascinirao slobodnjak sa pola terena koji je prosao blizu stative. Kako je hteo da prebije Kocica protiv Hrvata u Beogradu kad je pogodio nasu precku posle neciijeg centarsuta. Ma ima mnogo toga, mnogo lepih golova, gol Slovackoj i Iranu su mi bas dragi. 

Secam se i kad sam se bas smejao, igrao je Lazio u Turskoj, da li protiv Fenera ili Besiktasa, Sinisa je hteo da izbije jednu loptu, sam u 16, loptu je promasio ali je iskopao kilo zemlje a Lazio primio gol

I jos jedna urbana legenda posle pljuvanja Jeremisa, pljunuo ga sto je Nadju opsovao srpsku majky a ovaj djarma hahaha

Legenda je bio Sinisa, jedan od idola, hvala mu za sve i vecna mu slava

  • +1 3
Link to comment
 
Ima kratak snimak iz FRA 98 kad Milojko Pantić i on sede na trotoru (ili nekom ivičnjaku na parkingu valjda) i Milojko ga pita da mu otkrije tajnu kako šutira slobodnjake. Miha drži, milsim FILA kopačku, i pokazuje mu, otprilike druga polovina unutrašnjeg dela stopala pa do početka nožnog palca, samo tih par santima.

Mislim da je to neko special izdanje bilo emisije Plavi Plavi, baš sam probao taj snimak da nadjem ova 2 dana ali ništa nema na YT. Sećam se i da je pričao kako noć posle tekme ne može da spava (ili pre slagaću) pa je celu noć gledao NBA (u to vreme se igralo finale Bulls i Jazz), pričao kako obožava NBA i košarku, a izmedju ostalog i u Bolonji je bio redovan na utakmicama Virtusa dok ga je zdravlje služilo, izmedju ostalog i zato je i Virtus odao počast pre meča.
Link to comment
15 hours ago, Dimitrije said:

Nece biti minuta cutanja u finalu kao sto ga nije bilo u utakmici za 3. mesto.  Ljudi iz FIFA su doneli odluku da se oda pocast preminulom Sinisi Mihajlovicu na utakmici veterana koja je juce odigrana u Dohi gde su svi ucesnici noslili majce sa brojem 11 i imenom Mihajlovica.

 

Iznenadjuje je da se niko od celnika FSS nije oglasio vec je FSS na svojoj web-strani objavio zaljenje.  Ni reci od VD-a, niti od Generalnog sekretara.  Jedini clan FSS koji se oglasio je Piksi.  Djorovic i Drulovic, koji su igrali sa Mihom - nista.  Bivsi pretsednici FSS Karadzic, Kokeza i Pantelic - nista. 

 

Sta sam vam rekao? Posto nije bilo na utakmico za 3. mesto nema sanse da ce biti u finalu. Jer bio bi problem da se obrazlozi zasto nije bilo minuta cutanja na toj utakmici 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Poludziber said:


Direktan prenos iz Campidoglio (Rimska zgrada opstine) I odavanje poslednjeg pozdrava otvorenog za sve. To je neverovatna cast rezervisana samo za najvece italijane.

Bolje da nisam citao komentare ispod. Srbi su najfrustriraniji narod na svetu. Ne secam se kad me ovako bilo stid dok citam. Porazno I beznadezno.

Link to comment
25 minutes ago, Poludziber said:

Bolje da nisam citao komentare ispod. Srbi su najfrustriraniji narod na svetu. Ne secam se kad me ovako bilo stid dok citam. Porazno I beznadezno.

Daj preprič...

Link to comment
Bolje da nisam citao komentare ispod. Srbi su najfrustriraniji narod na svetu. Ne secam se kad me ovako bilo stid dok citam. Porazno I beznadezno.

Ja sam samo slucajno kad sam se ukljucio video koment “Majci i bratu je najteze, zena ce naci drugog, deca ce u svet…” Bukvalno bolest. Odma X na opciju chat.

Btw
2af92a57e332e44af5e2bae405f4770a.jpg
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, darkonet said:

Mnogo mi je zao Sinise, zauvek cu se secati njegovog osmeha posle gola Aumanu i trka prema severu. Srecan kao dete. Zvezdina najveca utakmica ikada.

Secam se kao dete onih radio prenosa, igrala je Zvezda u NS, izgubila penal bod a Mihajlovicu golman odbranio dok se komentator od siline udarca pitao da li je golman ziv. I Omerovic mu je jednom odbranio penal ali je Zvezda dobila. Kakav je gol dao Partizanu u finalu kupa 92' a vise me je fascinirao slobodnjak sa pola terena koji je prosao blizu stative. Kako je hteo da prebije Kocica protiv Hrvata u Beogradu kad je pogodio nasu precku posle neciijeg centarsuta. Ma ima mnogo toga, mnogo lepih golova, gol Slovackoj i Iranu su mi bas dragi. 

Secam se i kad sam se bas smejao, igrao je Lazio u Turskoj, da li protiv Fenera ili Besiktasa, Sinisa je hteo da izbije jednu loptu, sam u 16, loptu je promasio ali je iskopao kilo zemlje a Lazio primio gol

I jos jedna urbana legenda posle pljuvanja Jeremisa, pljunuo ga sto je Nadju opsovao srpsku majky a ovaj djarma hahaha

Legenda je bio Sinisa, jedan od idola, hvala mu za sve i vecna mu slava

Secam se da je hteo da bije i Markedjanija na utakmici Lacija u LS jer mu je ovaj nesto zakerao zbog loseg postavljanja...saigrača Lukica je teze povredio na utakmici Austrija Jugoslavija u Beču, najupečatljiviji mi je igrački bio kako je čileanca Vargasa u duelu otresao kao slinu pre asistencije pančevu u Tokiju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...